Genk, Fenerbahçe Yerine Şampiyonlar Ligine katılmak istiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genk, Fenerbahçe Yerine Şampiyonlar Ligine katılmak istiyor

Cevap: Genk, Fenerbahçe Yerine Şampiyonlar Ligine katılmak istiyor

yakında San Marino'da bizim kontenjandan euro2012'ye girmek ister, demedi demeyin işler oraya doğru gidiyor.

3. olan bursa ş.l. ne gidemez mi yani?? onların şike yapıldığına dair ne var? bursa gitsin bence. genk gideceğine. elin belçika takımı niye gitsin?? ülke puanı yapıp bizi geçmelerini istemeyiz sonuçta...

3. olan bursa ş.l. ne gidemez mi yani?? onların şike yapıldığına dair ne var? bursa gitsin bence. genk gideceğine. elin belçika takımı niye gitsin?? ülke puanı yapıp bizi geçmelerini istemeyiz sonuçta...

tff bu kararı alabilirdi ama artık iş onlardan çıktı.Dışarıdan uefa müdahelesi geldiği an öyle bir ihtimal kalmıyor.Tff topu taça atarak ülke futbolunu bitirdi.

Belki içimizdeki Belçikalılar var. :D Bende onlardanım,forza Genk.

Kusura bakmayın ama bu kadar olaydan sonra iş masum Bursa ve Antepe gelmeyeceğinden dolayı ben Avrupaya giden hiç bir takımı Türk takımı bizi temsil ediyor diye tutmam,Genk'i alsınlar Genk'i tutarım.

Federasyon böyle bir sezon oynanmadı diyemeyecek kadar aciz,bir o kadar da fanatik.Adam 2 dakikada eski başkanını sattı.Kişi ve kurumlar ayrı imiş ona göre.O zaman şike yasal onun gözünde,ben hayatımda kanlı canlı bir kurum görmediğime göre :D

Bu arada insanların ne kadar sığ düşünceli olduklarını öğrendim.Ortalık pislik götürüyor,kulübümüzü nasıl temizleriz diye düşünmüyorlar,oturmuşlar CL'ye katılıyoruz diye seviniyorlar.Hey Aziz Nesin bazen verdiğin yüzdeyi düşünüp,bekle beni sana geliyorum demek geliyor içimden :D

Bu kadar kokuşmuşluk olmaz.

ne ülkesi demek istedin sanırım. muz cumhuriyeti muamelesi yapılıyor evet ama benim güzide takımım GALATASARAY'ın bir yerlere getirdiği Türk futbolu'nun da şikeciler ve şikecilerle işbirlik yapanlar(TFF, Kulüpler birliği vs.) yüzünden darbe almasını ve bir kenara itilmesini KATİYETLE İSTEMEM...

Genk taraftarını harekete geçirdim. Facebook fan sayfasından destek istedim :lol:

twitter'da #uefabanturkey yazin ses getirsin uluslar arasi dedim.

Mail olayından da bahsetcem :lol:

umutofkeli #mehmetbaransu konuşsun dünya dursun.. Helal olsun sana @mehmetbaransu .. Seni doğuran ananın ellerinden öperim..

+1905

Haberde yazandan bi bok anlamadim ama...

...yÜrÜ genk.. Isterseniz sampiyonlar liginde basari olmaniz icin ÜstÜne mustafayi ayhani veririz .. Yeterki isteyin

Genk forumlarina girib Türkiyedek olanlarin hepsini anlatmak lazim.Belcika bastirirsa tff de kümeye düser

Fenerbahçe inşallah men edilir, Genk'e gelince, Genk kim oluyor! Fenerbahçe'nin yerine ülkemin takımı gitmeli. Trabzon olur, Bursa olur.. Genk avucunu yalasın:)

Ülkemizin takımı dururken Genk kim oluyor arkadaş saçmalamışsınız...

Antep dışında bu ülkeden kimseyi desteklemem şuan ki pozisyon da.

Üst Alt