Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiası


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8f2baGattuso_2777494.jpg
Milan’ın sahibi Silvio Berlusconi’ye ait olan Mediaset sitesi, Gattuso’nun yeni kulübünü açıkladı…Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Gattuso Galatasaray’da İddiasıGattuso lan bu borumu..Gelsin tabi.. 18 kişilik kadromuz felaket savaşçı olacak bu sene..

Kimse üzülmesin Melo'da kalacak..
 
Cevap: Gattuso Galatasaray’da İddiasıGattuso kadro derinligini icin aliniyordur.Gattuso-Melo ikilisi yan yana sahada... :happynew:
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıMelo yerine alınıyorsa çok söverim ama sıkıntılı maçlarda Melo-Gattuso orta sahası öper. :D
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıGattuso ile Melo kavgalı değil miydi?Ne işi var bu adamın takımımızda,Allah'ın mafya bozması,küfür ederdim şimdi ama etmiyorum ceza yemeyelim..
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıgattusa eski gattuso olsaydı milan hayatta bırakmazdı.ben istemem açıkcası gelmesini...
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıTerim istiyorsa bir bildigi vardir, sonucta eski ögrencisi. Gattuso su an bosta, yani maliyeti cok düsük olacaktir. Bence süper bir rotasyon oyuncusu olur bizim icin.
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıbazı arkadaşlar yönetim bi kamyon çimento alsa orta sahaya ona bile gelsin yararlı olur diyebilecek potansiyele sahipler(keşke böyle uzun cümle kurmasaydım ama bu arkadaşlar beni çileden çıkarıyor ve ben uzun cümle kurmak zorunda kalıyorum üstüne bir de saçmalyorum lütfen arkadaşlar biraz usturuplu olun artık.)
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıGattuso - Melo ikilisi olacaksa gelsin tabiki. Kim istemez reyiz'i. Ama Melo'nun yerine alınıyorsa gelmesin. Açık ve Net !
 
Cevap: Gennaro Gattuso Galatasaray’da İddiasıBeyler yakın zamanlarda kavga eden yabancı futbolcu varsa en az biri gelecek demektir kavga edenlerden..Riera - Melo , Melo - Gattuso .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt