GSC Scout - # Georges Mikautadze | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Georges Mikautadze

1673650182510.png

Doğum Tarihi: 31.10.2000
Uyruk: Gürcistan
Mevki: Santrfor
Boyu: 1,76 m
Oynadığı Takım: FC Metz
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2026

Topla iliskisi cok iyi, teknik kapasitesi yuksek kisaca top ayagina yakisiyor, calim atma kabiliyeti de iyi. Penalti atmasini da bilen forvetlerden. Her iki ayagini da iyi kullanabiliyor. 20 macta 9 gol 5 asist ile oynuyor Metz'te bu sezon.

Genel skills videosu;

Hatrick yaptigi mac;

@Suat Kara Suat abi ile geçmişte bu oyuncuyu da konuşmuştuk.Khvicha Kvaratskhelia hakkında konuşuyoduk bu oyuncunun da ismini söylemişti.16 yaşından beri takip ediyomuş bu 2 oyuncuyu da.Tabii ki bu futbolcuları izlerken Khvicha Kvaratskhelia daha çok gözüne çarpmış.Suat abiyi burdan da tebrik edeyim daha önceleri bu oyuncuyu konuştuğumuzda da tebrik etmiştim.Suat abi için özel oyuncular denince aklıma 2 oyuncu geliyo 1'i Khvicha Kvaratskhelia diğeri ise Mykhaylo Mudryk..

Oynadığı takımlarda olan maçlarını da izledim.4 tane oynadığı Milli Takım maçını da izledim.Sert savunma yapan takımların defans oyuncularına karşı zorlanabiliyo.Forvet değil de forvete yakın forvet arkası gibi oynatılabilir.Yalnız gol şansı olan 1 oyuncu ve bencil olmayan 1 oyuncu.Bu özelliği onu değerli yapıyo..

Ajax'ta da forvete yakın oynarsa katkı verir daha fazla.Ajax bunu sol kanat veya merkez orta sahaya yakın 1 10 numara gibi kullanmak istiyo.Doğru yerinde oynarsa durduramıyolar gol atmazsa ya asist yapar ya da penaltı kazandırır takımına.Ek olarak çokta sahtekar 1 futbolcu :D

Üst Alt