Gerard Pique, İspanya Milli Takımı'nı Bıraktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerard Pique, İspanya Milli Takımı'nı Bıraktı

11351353513435.jpg

Barcelona'nın yıldız savunmacısı Gerard Pique, İspanya Milli Takımı'nı bıraktığını açıkladı.

Milli formayla 105 maçta forma giyen Pique, 2010 Dünya Kupası zaferinde ve 2012 Avrupa Şampiyonluğunda kadronun vazgeçilmez isimlerinden biriydi.

Pique, son yıllarda Katalonya lehine açıklamaları sebebiyle İspanyol taraftarlardan tepki çekiyordu.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme gruplarında İspanya'nın Slovakya'yı 2-0 yendiği maçta Pique, İspanyol futbolseverler tarafından ıslıklanmıştı.

Gerard Pique, 2017'de gerçekleştirilen ve İspanya hükümeti tarafından yasadışı kabul edilen Katalonya Özgürlük Referandumu'na destek verdiği için de tepki çekmişti.

Goal

Ne oldu Katalanyo bağımsızlığını ilan edemedi mi? Rus Maçını satan Shakiranın tokmakçısıdır...
Sen ne yaşadın çocukluğunda ? Kimse almadı mı oyununa dışladılar mı ? Aile içi şiddet ya da taciz mi yaşadın ? Neden bu nefretin ? Neden insanların kocası için tokmakçısı diyorsun ? Biri senin babana da böyle dese normal mi karşılayacaksın ? Ya da evlendiğinde karın için Uğur karının adı neyse onun tokmakçısıdır deseler ? Neden bu kadar kötüsün ? Neden bu kadar nefret dolusun ?

Sen ne yaşadın çocukluğunda ? Kimse almadı mı oyununa dışladılar mı ? Aile içi şiddet ya da taciz mi yaşadın ? Neden bu nefretin ? Neden insanların kocası için tokmakçısı diyorsun ? Biri senin babana da böyle dese normal mi karşılayacaksın ? Ya da evlendiğinde karın için Uğur karının adı neyse onun tokmakçısıdır deseler ? Neden bu kadar kötüsün ? Neden bu kadar nefret dolusun ?

b8b36a19c58f6ee795009d548e5e5c07.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakaret eden sensin taciz maciz??? Tacizden bahseden kim?

Hakaret eden sensin taciz maciz??? Tacizden bahseden kim?
Yoo hakaret değil buradaki amacım kesinlikle . Yani bir insanın kocasından bahsederken ona tokmakçısı diyorsun . Bunu bastırarak defalarca dedin . İnsanlara nefretin olduğunu görüyorum . Altında küçükken yaşadığın büyük sıkıntılar olmalı . Yani sonuçta biri baban için annenin tokmakçısı dese bunu normal karşılamazsın diye tahmin ediyorum . Fakat başka birinden bahsederken evliler yani tokmakçısı diyebiliyorsun . Belki küçükken bir şeyler yaşamışsındır ve bu nefretinin kaynağı budur . Belki babandan nefret ediyorsundur bilmiyorum ya da başka şeyler gelmiştir başına . Kim durup dururken bir futbolcunun bacağı kırılsın ister mesela . Sen bunu yürekten isteyen birisin . Messi'nin bacağı kırılsın dışarıda görsem boğazını dişlerim diyen birinin ruh hali normal değildir bunu istediğin psikoloğa da sorabilirsin . Belki gidiyorsundur fakat yine de ruh sağlığının bir nebze daha iyiye gidebilmesi adına sağlam bir psikaytr - psikologa görünmen senin lehine olacaktır diye tahmin ediyorum . Bunu seni küçümsemek yahut hakaret amaçlı da demiyorum sadece bir tavsiye en azından sebepsiz insanlara takman ( ya da olmadık sebeplerden ) senin için de rahatsız edici zor bir durum olmalı . Umarım iyişelirsin ve insanlara nefretin körelir :)

Evli değillermiş Mustafa öyle söylüyor...

Anlamadığın şu eğer insanlar ünlüyse bunun bedeli olarak eleştirilirler ortada bir iftira olmadığı müddetçe kimse birşey diyemez ben iftira mı atıyorum?

Ayrıca çok freudyen gördüm seni şimdi sana psikoanalizi matah gördüğün için annene ilgi duyuyorsun desem doğru mu olur? Onun için bir kere de anayı babayı dini diyaneti karıştırmadan post at...Bak ben karıştırmıyorum iki tane reşit insann hakkında şahıslarıyla alakalı yazmışım...

Haa mesele Katolonyanın bağımsızlığını ilan edememekse alış liboşlar her platformda mağlup olacak...Katalonyaya koyayım...

Yoo hakaret değil buradaki amacım kesinlikle . Yani bir insanın kocasından bahsederken ona tokmakçısı diyorsun . Bunu bastırarak defalarca dedin . İnsanlara nefretin olduğunu görüyorum . Altında küçükken yaşadığın büyük sıkıntılar olmalı . Yani sonuçta biri baban için annenin tokmakçısı dese bunu normal karşılamazsın diye tahmin ediyorum . Fakat başka birinden bahsederken evliler yani tokmakçısı diyebiliyorsun . Belki küçükken bir şeyler yaşamışsındır ve bu nefretinin kaynağı budur . Belki babandan nefret ediyorsundur bilmiyorum ya da başka şeyler gelmiştir başına . Kim durup dururken bir futbolcunun bacağı kırılsın ister mesela . Sen bunu yürekten isteyen birisin . Messi'nin bacağı kırılsın dışarıda görsem boğazını dişlerim diyen birinin ruh hali normal değildir bunu istediğin psikoloğa da sorabilirsin . Belki gidiyorsundur fakat yine de ruh sağlığının bir nebze daha iyiye gidebilmesi adına sağlam bir psikaytr - psikologa görünmen senin lehine olacaktır diye tahmin ediyorum . Bunu seni küçümsemek yahut hakaret amaçlı da demiyorum sadece bir tavsiye en azından sebepsiz insanlara takman ( ya da olmadık sebeplerden ) senin için de rahatsız edici zor bir durum olmalı . Umarım iyişelirsin ve insanlara nefretin körelir :)

Evli değillermiş Mustafa öyle söylüyor...

Anlamadığın şu eğer insanlar ünlüyse bunun bedeli olarak eleştirilirler ortada bir iftira olmadığı müddetçe kimse birşey diyemez ben iftira mı atıyorum?

Ayrıca çok freudyen gördüm seni şimdi sana psikoanalizi matah gördüğün için annene ilgi duyuyorsun desem doğru mu olur? Onun için bir kere de anayı babayı dini diyaneti karıştırmadan post at...Bak ben karıştırmıyorum iki tane reşit insann hakkında şahıslarıyla alakalı yazmışım...

Haa mesele Katolonyanın bağımsızlığını ilan edememekse alış liboşlar her platformda mağlup olacak...Katalonyaya koyayım...
Bak yine aynısını yapıyorsun :) Bana ne Katalonya'dan :) ayrıca liboş ne demek ? Ben öyle bir şey olduğumu düşünmüyorum sen öyleysen bilemeyeceğim . Boyna insanlara iftira atıp konuyu değiştirme çaban var . İnsanlar ünlü olmasa da eleştirilebilir burada bir sorun yok . Fakat insanlara ünlü diye nefret duymazsın öldürmek yaralamak istemezsin . Yani ruh sağlığı normal olanlar bunu istemez . Ya da insanlar ünlü diye bir çifti o onun tokmakçısı vs diye niteleyecek mesnetsiz yaklaşımlarda bulunmazsın . Bu ahlaksızlıktır :) Senin psikolojik sıkıntılarının olduğu öngörüsünde bulunmak için bence alim olmaya gerek yok :) . Bununla beraber hayır yanlış olur ve Freud'un orada anlatmak istediği mesele de farklıdır bu başka bir olay ve aynı zamanda bazen puro sadece purodur :) ( fakat burada konuyu değiştirmeyeceğiz yani bir dahaki mesajında bu konu üstünde yoğunlaşıp konuyu değiştirmeye çalışma rica ediyorum konumuz Freud değil senin tokmakçı vs gibi yaklaşımların ) . Ana babayı dini diyaneti karıştırmadan post atabilmem için senin zikir diye konu açmaman gerekiyor . Zikir diye açılan konu altına tabii ki dinle ilgili yorumlar olur ne olacaktı ? Ya da insanlara bu bunu şapıyo tokmakçısı dememen gerekir ki ben de annene babana aynı şeyler söylense sebepsiz yere hoşuna gider mi ? demeyeyim .

Üst Alt