Gerçekleşmesi En Zor Transferimiz Sizce Hangisiydi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerçekleşmesi En Zor Transferimiz Sizce Hangisiydi?

En Zoru Hangisiydi?

• Bafetimbi Gomis

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sofiane Feghouli

Kullanılan: 25 51.0%
  • Younes Belhanda

Kullanılan: 1 2.0%
  • Fernando Reges

Kullanılan: 20 40.8%
  • Maicon Roque

Kullanılan: 0 0.0%
  • Badou N'diaye

Kullanılan: 1 2.0%
  • Mariano

Kullanılan: 2 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
bu müthiş ekibe arda gibi sahada yürüyen (euro2016) + disiplin sorunlu bir adamı istemen beni hayal kırıklığına uğrattı senden beklemezdim.

Kimse sagda yürüyen Arda´yi istemiyor Puki, Atleti´deki, yada Feldkamp dönemi Arda´yi elbette isterim. Benim icin terim ile yasadigi hüsümet de önemli degil. Esas sagda yürüyen Arda´yi, 32´den sonra gelirse görürüz. Gelecekse bence simdi gelsin. Asamoah ile arkali önlü, iyi bir Arda bu takimi sampiyon yapar... Ben asil 32´den yada 33´den sonra gelmesini istemiyorum, ama gelecek bak göreceksin.

Arda eger sagada yürürse, Tudor keser. Ve Tudor´un Barca´daki gesvek ortamdan ziyade, daha cok Feldkamp ve Simone´ye hatiralatan bir dissiplin anlayisi var. Bence Arda rahata gelemiyor. o vakit tudor onun icin dogru hoca olabilir.

Bence hepsi alınabilecek adamlar, işleri zorlaştıran Dursun Özbek ve yönetimi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feghouli dedim ama çok uzun sürdüğü için değil kalite olarak Türkiye'nin çok üzerinde bir adam olduğu için.

Yapılan transferleri bir küçük görme havası var nedendir anlamıyorum. Bu aldığımız adamlardan Ndiaye (ve belki Mariano) hariç hiçbirine önceden aldığı ücretin 3-4 katını vermiyoruz. Oyuncuların hiçbirisi takımında kadroya giremeyen, hiç oynayamayan adamlar değiller ve biz Avrupa'da yokuz. Daha ne kadar zor olabilir bu transferleri yapmak?

Su ana kadar alınanlar içinde transfer olma ihtimali en zor olarak Fernando yu görüyordum. Şu an içinse gerek juventus t.d. nün tutumu gerekse de oyuncunun 1 senelik sözleşmesi kaldığı için juventus yönetiminin ne koparirsam kardir mantığından dolayı Asamoah

Drogba'yı Sneijder'i falan mı aldık biz? Bu seneki transferleri zorluk açısından abartmayın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sneijder. Sen sözleşmesi devam eden elindeki dünya yıldızını bedavaya gönderip yerine Arabın yalellisini getirdin. Bu kadar malca hareket yapmak kolay değil.

Ekleme: Üzerine bir de hayvan gibi para verdin.

Son düzenleme:
Bu sene için feghouli büyük transfer arkasından fernando gelir

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt