Gerson Rodrigues Sesleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerson Rodrigues Sesleri

Kaliteli bir oyuncu değil ama hep söylüyorum 30+ oyuncular yerine bunun gibi güçlü ve genç oyuncuları bin kere tercih ederim. Böyle adamları 500 bin Euro artı maksimum 1 milyon performans bonusu (maaşın büyük çoğunluğu PB olmalı) ile alacaksın ve en fazla 2+1 sözleşme vereceksin.

Tutarsa mükemmel olur, tutmazsa da en azından maaş artı imza parası ve en az 3 yıllık garanti para vereceğin sönmüş yıldızlar gibi 15-20 milyon Euro’dan olmazsın.

Bu işler bu kadar basit. Çilekti pastaydı derken armut yemekten bıkmadık...

Belki başarılı olur, bilemeyiz, ama temkinli olmakta fayda var

Bence MHY Türkiye Ligi icin ideal bir oyuncu.
Ama öyle büyütulcek boyutda degil.

Bence FB‘de fena oynamicak ama o Paraya cok.

Rodrigues‘de öyle Adam sirf Türkiye liginde iyi oynuyor diye alcacaksak birakalim.
Ankaragücü bok gibi oynuyor oda onlardan daha Iyi ondan göze batiyor yoksa o kadar büyütülcek birsey yok ama begeniyorum onu.

Yinede dikkat edilmeli .

Daha iyisini bulamayız. Yaşı da, fiziği de çok uygun. Boyu 1.88, hiç beklemiyordum.

Kiev ile 2024 yılına kadar sözleşmesi var. 2 milyon euro’ya alınmış. Kulübü en az 4 milyon euro ister. Belhanda ile ilişkimiz iyidir diye düşünüyorum. Opsiyonlu kiralayabilirsek iyi olur bizim adımıza.

Bakınız: Diagne, Andone, Mitroglou.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt