# Gianluigi Buffon - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gianluigi Buffon

Cevap: # Gianluigi Buffon

Buffon'u beğenmeyen adamla açık söylüyorum yüzyüze gelsem selam vermem hatta zekasından şüphe ederim. Geldi de beğenip beğenmemesi kaldı milletin, bu ülke'ye onun gibi kaleci daha 100 yıldır gelmedi.

Bence iyi bir kaleci gelecek.Mevcutlar içinde en iyisi ''Maarten Stekelenburg''.Çünkü Buffon son 2.5 yıldır sürekli sakat,Frey de bu sene hep sakattı.Romero'nun yeteneği bu takımın kalesine yetmez.Akınfeev ise teklifimizi kabul etmeyecektir diye düşünüyorum.Stekelenburg hem yas hem de performans itibari ile en iyi isim.

Hem Aysal'ın süpriz tarifine uyuyor.

Zira basında

Frey

Romero gibi isimler sürekli çıktı.

Drogbadan sonra çok maliyetli 2. oyuncu almayız bence.Buffon Juveden 10 milyon euro alıyor.Drogbadan bile 2 kat pahalı

Sözleşmesi sürüyor, Van Der Saar gibi boşta değil yani, nasıl gelecek anlamadım, adam Juve'de 5-6m net kazanıyor. İtalya'dan Marco Amelia ya da Rubinho alınabilir. Frey'in benim bildiğim sakatlık sorunu var. Tavsiyem kim olur? Tim Howard. Hiçbir soru işareti taşımıyor.

Fatih Hoca ilgilendiğimizi söyledi.Gerçekten çok ama çok büyük oynuyoruz.Drogba ve Buffon?Vay be!Başarırlar başaramazlar ama ben şimdiden ayakta alkışlıyorum.

Üst Alt