Gigi Becali İstanbul'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gigi Becali İstanbul'da

Cevap: Gigi Becali İstanbul'da | Son Dakika

kendinizden utanın be..

romero--biglia--cisse derken

zapata--yekta--stancu gelicek bu gidişle utanıyorum sizden bu kadar vizyon düşürülmez...!

Oyuncuyu tanımıyorum ama Rumen futbolu büyük düşüşte.O yüzden genç Rumen oyunculara pek sıcak bakmıyorum.Alıyorsak eğer hayırlı olsun ne diyelim.Ama ben en azından 2 yıl boyunca iyi(hatta belki iyiden de öte) performans verebilecek bir Mutu'yu ne verebileceği belli olmayan bu çocuğa yeğlerdim.

kendinizden utanın be..

zapata--yekta--stancu gelicek bu gidişle utanıyorum sizden bu kadar vizyon düşürülmez...!

gerçekten ve maalesef zapata kim stancu kim gelecegın takımı degıl transfer yapalımda taraftar sussun sakınleşsin başka bişey degil bide stancuya 6mılyon deniliyo eger dogruysa yuh yani sahi bu mutuya noldu

kendinizden utanın be..

bu forumda Cisse'ye de tonla laf söyleyen oldu Mutu'ya da istersen arşivden bakabilirsin.Stancu geliyor diyorlar onu da istemezük amaç yönetimi bombalamaksa lafı dolandırmadan açık söyleyin.

Cevap: Gigi Becali İstanbul'da

Millet sanacak Gigi Becali futbolcu.Şu sayfaya doğru bir başlık atın be kardeşim:) Mesela Gigi Becali Bogdan Stancu transferi için İstanbul'da gibi..

Üst Alt