Giovani alınacak mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovani alınacak mı?

Cevap: Giovani alınacak mı?

Gio'ya verilecek parayla neredeyse Babel alınır, 4-3-3'te tam sol forvet olur babel'den. Babel'de 87'li galiba.

Yani 6-7m euro ciddi paradır. Daha hazır 23-26 yas aralıgında direkt katkı saglayacak birileri alınabilir. bekleyelim gorelim, karar Rijkaard'ın Gio'yu en iyi tanıyan o.

Futbol(cu) faşistleri lafını çıkaran arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum. daha iyi anlatılamazdı.

alınmaz bence .şampiyonlar ligi zor gözüküyor.artık eski şaşalı transferler beklemeyin.önümüzü göremiyoruz .gelecek vadetmiyoruz.uyanın arkadaşlar geriye gidiyoruz.bize sağlam yerli alın.bu yabancılarla bir yere varamayız.

saçmalıyorsun renktaş yerlilere kaç para isteniyor biliyormusun........

Futbol(cu) faşistleri lafını çıkaran arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum. daha iyi anlatılamazdı.

Rica ederim hocam :).

Şimdi asıyoruz kesiyoruz falan ama cidden baymaya başladı bu muhabbet. Şu foruma yeni üye olsam hemen kaçar giderdim. Ama her bir üyenin artniyetsiz olduğunu biliyorum. Ama görüşlerimizi bu şekilde asıp keserek onu yollayıp bunu getirerek, tüm futbolculara b*k atarak bir yere yapamayız. Bunun adı kısacası Faşizm'dir. Yani Fanatizm veya Holiganizm bile demiyorum. Faşizm'dir bu... Adamın geçmişini bilmeden ne yapıp edeceğini bilmeden medyanın galeyanına gelip aptalca adam yuhalıyoruz. Kaptanımıza, belki Türkiye'ye gelmesi hayalden öteye gidemeyecek olan adamlara demediğimizi bırakmıyoruz. Yargısız infaz bir nevi. Bunun en iyi örneklerini Hitler vermişti, Mussolini vermişti bir de Bush. Yargısız infaz onlardan sorulurdu yani. Şimdilerde ise takımımız için futbol için büyük bir tehlike doğuyor. Futbol Faşizmi.. Buna engel olmak birlik beraberlik içerisinde olabilmektir. Kapalı ayrı tezahürat, Eski Açık ayrı tezahüratla, Elano-Gio-Arda kıyaslamalarıyla buna engel olamayız. Tam tersine yangını harlamış oluruz.

Belki çok abarttın, asıl sen bizi baydın Deniz diyeceksiniz ama benim görüşlerim bunlar. Lütfen birlik olalım..Son söz olarak Pir Sultan Abdal'ın bir deyişinden:

" Gelin canlar, bir olalım..Zalime kılıç çalalım.."

Gio'ya verilecek parayla neredeyse Babel alınır, 4-3-3'te tam sol forvet olur babel'den. Babel'de 87'li galiba.

Yani 6-7m euro ciddi paradır. Daha hazır 23-26 yas aralıgında direkt katkı saglayacak birileri alınabilir. bekleyelim gorelim, karar Rijkaard'ın Gio'yu en iyi tanıyan o.

Dediğin gibi 7 milyon €'ya daha iyi adamlar alınabilir. Jeremain Lens ve Markus Rosenberg'i alırız ve üstüne para bile kalır. Lens en az Gio kadar iyi zaten. Rosenberg de Baros stilinde bir adam. Baros'un yokluğunu pek hissettirmez.

-Keita----------Arda- [Lens-Caner]

--------Baros-------- [Rosenberg]

Dediğin gibi 7 milyon €'ya daha iyi adamlar alınabilir. Jeremain Lens ve Markus Rosenberg'i alırız ve üstüne para bile kalır. Lens en az Gio kadar iyi zaten. Rosenberg de Baros stilinde bir adam. Baros'un yokluğunu pek hissettirmez.

-Keita----------Arda- [Lens-Caner]

--------Baros-------- [Rosenberg]

Rosenberg güzel adam fazla bişey isteyeceklerinide sanmam.

Bedavaya almayacağz bu adamı. 7 milyon €, boru değil. 7 milyon €'ya hücum rotasyonunu adam ederiz.(Yukarıda anlattım)

bence şöyle yapsak daha mantıklı gibi,kewell takımda kalır, sadece santrafor mevkisinde kullanırız(nonda gibi),caner i daha çok sol kanatta kullanırız(arda gidebilir bence),sol beke de iyi bi yerli alınır böylece ileri tarafa pek para harcanmaz,orta sahaya dökeriz bütün parayı:icon_twisted:

7 milyon euro ya o adamlardan birini alırsın anca:confused:

AZ'nin ekonomik sorunları var, Lens'in gitmesine izin verirler. 3 veya 4'e bitirilir. Kaldı ki geçen yaz(ben önerdiğim zaman) almayı düşünseydik bu adamı, 1 milyon € civarı bir ederi vardı.

Rosenberg ise Bremen'de yedek artık. 3 milyon € bile istemeyeceklerdir.

İnşallah almayız,sol kanatta hiç oynuyamıyor.4-3-3 oynucaksak gol atıcak adam lazım bize Kewell gibi santos gibi değil.Ben severdim bu adamı barçadayken ama artık oynuyamıyor.Alırsak bence büyük bir hata olur sonra çok dövünürüz ama inş ben haksız çıkarım ama pek zannetmiyorum.

7 milyon € kimse vermez bu adama. Opsiyonu kullanmayalım ve süresi geçsin. Ondan sonra 3 milyon falan teklif edelim. En çok o civarda gelir zaten. Rijkaard da ısrar ederse bize gelir.

Üst Alt