Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da! - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da!

news_manset_resim_rz_DosSantos002.jpg

Çok sempatik bir yüzü var ya.

Ulen herif benden küçük götürdü parayı be :D

Senin yaşını bilmem ama 21-22 yaşlarında (tahminen o civarlardasın tabi) ben de böyle diyordum da; sonra babamı düşündüm, adam ben 21-22 iken 64-65 yaşındaydı, o da o kadar kazanmamıştı hayatında ve futbolcuları geçtim teknik direktörlerin çoğu da ondan küçük :)

ne yazıkkı ızleyemedım basın toplantısını. bır sey sorucam gercı dun haldun ustunel soledı opsıyonları bızde ama yınede basın toplantısında opsıyonlar hakkında bır sey sorulmadı mı? (hem jo hemde dos santos ıcın)

Pek baska forumlardan yorum tasimayi sevmem ama, transferlerimizi elestiren zihtiyetin kim oldugunu yazmak istedim:

bu senin cakma dos santos demenden daha beter bisey degil...azcik ac gozunu...;)

------------------------------------------------------------------------------------

ben gazeteci değilim arkadaşım objektif olmak gibi bir mecburiyetim yok.Bizdeyse kraldır değilse çakmadır.Emre bize gelmeden önce nefret ediyordum şimdi çok seviyorum mesela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt