giresun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

giresun

forumda çok fazla giresunlu var giresunsporumuzda ptt ye çıktı yakında herkes adımızı duyacak tayyip ve çetesine koyduğumuz ambargoyla zaten büyük yankı uyandırdık belediye seçimlerinde :D

1,5 ay kaldım iş nedeniyle. Gittiğim ve gördüğüm en kötü şehirdi. Ayrıca Bulancak diye bi yeride vardı çarşısını falan gördüm kaç kez sıkıntıdan gittik, fakat çarşıda yoktu dar bi cadde ve 3 tane tükkan. Ama tabi dağın üzerine şehir kurarsan gelişmesini bekleyemezsin. Benden sonra gümüşhaneye giden oldu ve ben işi bıraktım çünkü kafayı yemiştim o 1,5 ayda. minicik şehir beni boğdu. Neyse gumuşaneye gidenler oranın daha da kotu olduğunu soyledilerki. İyiki devam etmemişim

1,5 ay kaldım iş nedeniyle. Gittiğim ve gördüğüm en kötü şehirdi. Ayrıca Bulancak diye bi yeride vardı çarşısını falan gördüm kaç kez sıkıntıdan gittik, fakat çarşıda yoktu dar bi cadde ve 3 tane tükkan. Ama tabi dağın üzerine şehir kurarsan gelişmesini bekleyemezsin. Benden sonra gümüşhaneye giden oldu ve ben işi bıraktım çünkü kafayı yemiştim o 1,5 ayda. minicik şehir beni boğdu. Neyse gumuşaneye gidenler oranın daha da kotu olduğunu soyledilerki. İyiki devam etmemişim

Sen iç anadolunun bağrından kopup gidersen tabi beğenmezsin Giresun'u alışmışsın her yeri dümdüz görmeye.Giresun'da düzlük yok ki adamlar şehri nereye nasıl kursun doğal olarakta çarşısı pazarı küçük kalıyor yerleşkesi tuhaf geliyor insana.Karadeniz özellikle doğu karadeniz bir başkadır ayrı bir kültürdür tadını çıkarmasını bilenler için on numara yerlerdir(bu kısmı senin için değil genel için söylüyorum).Giresun'da gerek insanları gerek doğası olsun on numara şehirdir

Üst Alt