Haber - Giresunspor Asbaşkanı Ercan Ayhan: "Galatasaray'ı İstanbul'a puansız yollayacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Giresunspor Asbaşkanı Ercan Ayhan: "Galatasaray'ı İstanbul'a puansız yollayacağız"

Futbol adına hiçbir şey yapmadan bizi yendiler, Fener maçı da keza öyle. Hiçbir şey oynamıyor sadece direniyorlar. Tipik Anadolu takımı ama en azından iklimi futbola müsait. Karda kışta, leş gibi zeminde maç izlemekten nefret ediyorum.

Normalde bu maçtan çok korkuyordum yalan yok. Ama bu açıklamadan sonra şöyle 6'ların 7'lerin havada uçuştuğu bir maç bekliyorum okan hocamdan. Böylelerinin ağzına dönüp dönüp vuracaksınki bir daha Galatasarayı cümle içinde kullanırlarken besmeleyle başlasınlar.

En son 9 attığımız balçovaspor maçında çok keyif almıştım. O zaman şampiyonlar liginde gelenden 4 yediğimiz için gerizekalı kalecileri maçtan önce bi 4 tanede biz atarız demişti.
Hamitin 7. Golden sonra hala hadi saldırın diye yaptığı hareketi gözümün önünde 🤣🤣

Ben normalde bu tip basliklara yazmiyordum ama bu nedenle kaybettigimize inanmaya basladim ve bundan sonra buradan da olsa kendi adima cevap verme geregi duyuyorum.

Yenecegiz sizi. Ona gore konum al simdiden sayin Ercan. Cikista nasil hakem diye aglayacaginin senaryosunu dusun derim.

hayirlisi-be-gulum_352984.jpg

Bizim bu şekilde seri devam ettiği sürece Anadolu kulüpleri bizi yenerek kahramanlık yapacaklarını bolca dusunecekler. Ciddiye alınacak durum yok. Çıkıp çat çat yenip gelmeliyiz. bunu yapacak gücümüz ve ozguvenimiz var.

Üst Alt