Haber - Giresunspor'un Yeni Teknik Direktörü İrfan Buz Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Giresunspor'un Yeni Teknik Direktörü İrfan Buz Oldu

İrfan Buz iyi tercih genelde yönettiği takımları kontra atağa meyilli olup az gol yiyorlar. 2020-21 sezonunda Malatyaspor 1-1 fenerbahçe biten maçta topu rakibe bırakmıştı. Giresunspor aslında tam hocasını seçmiş.

Böyle rezil teknik direktörler nasıl durmadan iş bulabiliyor yav.

Fener'e karşı bilançosu: 5 maç 2 beraberlik 3 yenilgi 3:9 gol averajı.
Aslında oynattığı kadrolara göre değişebilir şu an için alınabileceklerin başındaydı fenere ters gelebilecek bir oyun anlayışı var daha çok topu rakibe bırakacağı için Sainz-Sergio ve Kuwas gibi oyuncularla maçı çözebilir.

Aslında oynattığı kadrolara göre değişebilir şu an için alınabileceklerin başındaydı fenere ters gelebilecek bir oyun anlayışı var daha çok topu rakibe bırakacağı için Sainz-Sergio ve Kuwas gibi oyuncularla maçı çözebilir.
Giresunspor'un şu kadroyla Fener'e karşı kapanıp kontra atak yapması gerektiğini dünyada herkes biliyor. Fener maçı için kimin başta olduğunun önemi yok. Lale Orta'nın atadığı hakemlerin etkisi büyük. Giresun tarafında Sagallar ve Ali Şaşallar olacağını sanmıyorum.

adam 2 senedir maça çıkmamış.

Tv de sürekli Fenerbahçe maç yorumu yapıyor.

Bu adamın gelişi araştırılmalı.

‘’Akşamki maçı beklerken şöyle açayım da güzel bir maç öncesi futbol programı izleyeyim derken a spor’da alttan alta galatasaray futbol takımını gömmesiyle beni dumura uğratan anadolu takımı hocası. neymiş galatasaray önündeki maçlarda puanlar kaybedebilirmiş, fenerbahçe de iyi bir seri yakalayıp öne geçebilirmiş. sonra kötü niyet aramadan dedim ki ; olasılık dahilinde yani böyle birşey tabi ki diyebilir ama hemen ardından sezon başı alınan haris seferovic’ten hiç verim alamadığımızdan, niye böyle olduğundan kem küm etti. takımımız adına bu kadar olumlu şey varken cımbızla birşeyleri çekip söylemesi niyetini ortaya koyuyor. zaten 2020-2021 şampiyonluk maçında bize karşı sol beki sol açığa, sağ beki sağ açığa, stoperleri de beklere koymuştu.’’

11 Mart 2023 sözlükten alıntı.

Kesin Fb’li bu adam

Üst Alt