Giroud Aslan mı Oluyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giroud Aslan mı Oluyor?

Giroud Aslan mı oluyor?

Arsenal'in yıldız golcüsünün Türk menajer Muzzi Özcan ile görüntülenmesi akıllara bu soruyu getirdi. Muzzi, Mancini'nin G.Saray'a gelişinde etkili olmuştu.

giroud.jpeg

Bu sezon deplasmanlarda kaybettiği puanlarla şampiyonluk yarışında art arta darbeler alan G.Saray için ilginç bir transfer iddiası... Arsenal forması giyen Olivier Giroud ile Türk menajer Muzzi Özcan önceki gün Londra'da görüntülendi.

Hampstead Aubaine isimli restoranda ikili 1 saate yakın görüştü. Giroud'nun yemeğe menajeri Mickael Manuello ile birlikte gelmesi kafaları iyice karıştırdı. Muzzi Özcan'ın, Mancini'nin G.Saray'a gelişinde etkili olması "Giroud Aslan mı oluyor?" sorusunu beraberinde getirdi.

Aslan'ın sezon bitince Didier Drogba ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik direktör Roberto Mancini'nin ünlü bir forvet istediğini de biliniyor.

3Puan.con

Allah korusun....

gerçi alır bu aysal bunuda izeti almış salihe 2.7 vermiş takımız biz gider forvet diye bu çöpü alırız

Giroud bize tam ilaç olur soyleyeyim. Hem gol atan hem attıran bir oyuncu. Ayrıca cok teknik bir oyuncu. Giroud tek forvet arkasında senijder solda burma saga manudan valencia, seneye 4. yıldızı takarız.

Orası öyle top ayağına yakışıyor da çok kaçırıyor. Rvp gibi kaleye arkası dönük, çaprazdan, cepheden buldu mu affetmeyen adam lazım.

Evet kaciriyor dogru. Ama ben yine de Giroud gibi bir oyuncunun bizim takima faydali olacagini düsünüyorum. Bize önde topu tutbilen, oyunu rahatlatan bir oyuncu lazim. Bunun icin topla oyunu iyi olmasi lazim ki sürekli oynanan oyunun icinde kalsin. Örnegin Burak ne oyunu okuyor ne top tutabiliyor. Oyun zekasi eksilerde oldugu icin nereye pas atacagini bile bilmiyor.

He bana kalirsa daha teknik söyle sahte 9 oynayan bir forvet bulup oynatalim ama bu sartlarda zor.

Giroud gibi forvetler bu lig'te basarili olur. Zaten hava toplarinda da etkili bir isim. Almeida kazmanin teki ama bir türlü is görüyor. Giroud rahat görür.

Evet kaciriyor dogru. Ama ben yine de Giroud gibi bir oyuncunun bizim takima faydali olacagini düsünüyorum. Bize önde topu tutbilen, oyunu rahatlatan bir oyuncu lazim. Bunun icin topla oyunu iyi olmasi lazim ki sürekli oynanan oyunun icinde kalsin. Örnegin Burak ne oyunu okuyor ne top tutabiliyor. Oyun zekasi eksilerde oldugu icin nereye pas atacagini bile bilmiyor.

He bana kalirsa daha teknik söyle sahte 9 oynayan bir forvet bulup oynatalim ama bu sartlarda zor.

Giroud gibi forvetler bu lig'te basarili olur. Zaten hava toplarinda da etkili bir isim. Almeida kazmanin teki ama bir türlü is görüyor. Giroud rahat görür.

Paraya kıyıp bir tık üstünü almalıyız bence.

Üst Alt