Giroud'a Veto! Ibrahimović Olsun... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giroud'a Veto! Ibrahimović Olsun...

zlatan-ibrahimovic-17-05.jpg

Şampiyonlar Ligi’nde ses getirmeyi hedefleyen Beşiktaş’a sponsorları Arsenal’in golcüsünü önerdi. Başkan Fikret Orman ise çıtayı yukarıya koydu: Zlatan Ibrahimovic...
Beşiktaş, transferde de yüksekten oynuyor. Hedefte İsveçli süperstar Zlatan Ibrahimovic var. Mario Gomez’i elde tutmak için son kozlarını oynamaya hazırlanan siyah-beyazlılarda, sürpriz bir gündem oluştu. Şampiyonlar Ligi’nde ses getirecek bir kadro hedefleyen Kara Kartal’ın sponsorları, Arsenal’in Fransız yıldızı Olivier Giroud’yu ‘Devler Ligi’ armağanı olarak Başkan Fikret Orman’a sundu. Ancak Orman’ın planı daha değişik oldu.

Beşiktaş Başkanı, Giroud’nun önemli bir isim olduğunu belirtip buna rağmen hayalini iki kelime ile açıkladı: Zlatan Ibrahimovic. PSG defterini kapatan Ibrahimovic’in yeni adresi için spekülasyonlar var. Ancak Orman, sponsorların desteğiyle yıldız futbolcuya bir teklif sunmak istiyor. Öte yandan yönetim, Gomez’le yaşanabilecek bir olumsuzluk halinde önceliği Atletico Madrid’li Fernando Torres’e verdi.​

Gerizekalica 1 hamle olur diye düşünüyorum. Güzel 1 proje yarattin herşeyi yildiz fetişi için feda mi edilecek.

Btw yalan haberdir

Fiko alamaz diyip kestirip atmam. TR'de ibrayı getirebilecek tek ölücü Başkan fikodur. Sponsorlar falan 7-8e bağlayabilir ama İbra gelmez tek sıkıntı para değil bu transferde.

Sponsor filan hikaye, Ibrahimovic paraya bakmıyor, zaten parası çok, hem kitabı yok sattı hem otel arazisi aldı Florida'da otel açıyor. Yani sponsor parayı verir gelir filan hikaye. Ibrahimovic egosu yüksek adam, Fransa medyasına "ben Paris'ten büyüğüm" diyen adam. Geçende de yeni marka çıkarmış, A to Z(latan) diye. Öyle kimsenin paracıklarına koşacak adam diil.

MLS'e gidecek Amerika'da yaşamak istiyormuş yatırım yapıyormuş ama öncesinde İngiltere veya İtalya'ya gidebilir bence. Çok bi proje koyarsan parasını ödemek ve onun beğeneceği iyi kadro kurarsan parasını da verirsen Türkiye'ye de gelebilir, geçen sene mi ne Milan'ı "benim yanımda oynamaya yakışacak kadronuz yok" diye reddetmişti.

Zaten haber de uydurma, her transfer dönemi İbrahimovic, Ronaldo Messi diye yazar bunlar.

Son düzenleme:
böyle aptalca bir hamle yaparlarsa hem takım içi dengeler bozulur hem de ekonomik yönden batarlar...
not : ibo tinercilere kramponlarını bile yollamaz manu peşinde koşuyor

Üst Alt