# Gökdeniz Karadeniz


Sport Ekspres gazetesine açıklamalarda bulunan Rubin Kazan Başkanı Dmitriy Samerkin, Galatasaray’ın Gökdeniz Karadeniz’i almak için resmi teklifte bulunduğunu söyledi. Samerkin, “Oyuncumuz, kendisiyle İstanbul takımının ilgilendiğini bildirmişti. Şimdi resmi olarak faks aldık.” dedi.Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz’in Aralık 2012 yılında sözleşmesi sona erecek.KULÜP GÖNDERMEK İSTEMİYORAncak Kazan ekibi 31 yaşındaki oyuncunun takımda kalmasını istiyor. Kazan yönetimi 20 Aralık'a kadar Karadeniz’e yeni kontrat sunarak başka kulübe gitmesini engellemeye çalışacak.ASLAN'DAN RESMİ TEKLİFÖte yandan, Galatasaray takımının İstanbul’da milli futbolcuyla görüşme yaptıktan sonra oynadığı kulübe resmi teklifte bulunduğu ifade edildi. Konuyla ilgili Rus gazetesine açıklamalarda bulunan Rubin Kazan Başkanı Dmitriy Samerkin, “Geçtiğimiz günlerde oyuncumuzla görüme yaptım ve her şeyi görüştük. Umarım 20 Aralığa kadar bütün sorunları çözmüş oluruz.” diye konuştu. Son kararı oyuncunun vereceğini ifade eden Rubin Başkanı, “Gökdeniz’in tercihine saygı duyarız, ama umarım bizimle kalır. Yakında tamamlanacak olan stadımızın açılışında Gökdeniz’in de burada bulunmasını bir başkan olarak istiyorum.” dedi. Rubin Kazan takımının Gökdeniz Karadeniz’e 2,5 yıllık yeni kontrat önereceği belirtiliyor.

Kaynak : Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray talip oldu

Edit: Şike serbest kalacak diye şikecileri doldurucaz heralde takıma :( Bu ne şimdi Gökdeniz nedir abi?
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tKötü bir haber değil bu.

Gökhan Töre gibi bir isim getiremiyorsak eğer bu yerli kanat eksikliğinde 1.5-2 seneliğine işe yarayacak bir adam Gökdeniz.
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tne alaka ya.ne gökdenizi abi
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tGelsin isterim.
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray t1 veya 1.5 yıl işimiz görür göndeririz. Bjk'de yusufuda falan getirmişdi şampiyonluğu almışdı. Ligimizden yerli kanat oyuncusu almakta epey tuzlu olacak gibi, şöyle birşeyde var Terim ile Gökdeniz'in arası açık diye biliyorum. En formda döneminde bile milli takıma almıyordu.

Töre'yi falan almamız çok zor, Hamburgluların en çok sevdiği oyuncudan bahsediyoruz. Belki yiğiti takasla falan alırlar.39 maçta 6 gol 5 asisti var.
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tkalsın kalsın aman.şike muhabbetleri varken bahisten adı çıkmış adamı istemem
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tBence transfer politikamız falan yok, yada yeniden yapılanma planı vs.

Genç oyuncularıda takıma yokluktan kazandırıyoruz, Semihde Emre de mecburiyetten takıma girdiler :D
 
Cevap: Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Gökdeniz Karadeniz'e Galatasaray tBence transfer politikamız falan yok, yada yeniden yapılanma planı vs.

Genç oyuncularıda takıma yokluktan kazandırıyoruz, Semihde Emre de mecburiyetten takıma girdiler :DBence de yok çünkü zorunlu olarak günü kurtarma peşindeyiz şu anda. Bu sene Şampiyonlar Ligi'ne gidebilirsek seneye politikayı değiştirebiliriz.
 
Cevap: # Gökdeniz KaradenizPek gönlüm olmasa da daha iyisini alana kadar geçici bir çözüm olur gibi görünüyor.Bu da ancak sezon sonunda gerçekleşir.Anladığım kadarıyla yönetim işini şansa bırakmamak için eksik gördüğü yerlere yerli alternatif üretiyor.Gökhan Töre harika olurdu ama mantıklı düşünürsek şu sıra onu almak pek mümkün değil. Sezon başında Ünal Aysal'ın dediğini hatırlıyorum "kuracağımız takıma transfer edeceğimiz futbolcuların yaşına başına bakacak lüksümüz yok, ivedilikle takımımızı Avrupa'ya taşımalıyız, bunun yolu da şampiyonluktan geçiyor!" demişti ki , çok mantıklı.Hem bir yandan da takımın iskeleti oluşuyor zaten.Sistem oturunca kim gelip giderse gitsin oyun kalitesine uyacaktır bkz. 1996-2000 yılları ve sonraki Lucescu-Gerets ve Feldkamp'la devam eden saldırgan futbol anlayışı...
 
Cevap: # Gökdeniz KaradenizAslinda istemiyorum ama performansi nasil? Gol ve assist oranlari nasil? Skora ciddi katkida bulunmuyorsa zaten hic alinmasin ayrica Gokdeniz'i alacagimiza Mertan'i oynatalim daha iyi. Yok gider Gokhan Tore'yi alirsin eyvAllah derim her ne kadar zor olsada ama Gokdeniz'i ne yapalim biz?
 
Üst Alt