# Gökhan Değirmenci | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Değirmenci

[attachment=10146:upload_2014-5-17_22-53-29.jpeg]

Her ne kadar bugün ki maçı izleyip konu açtım dedikodularına mahal verecek bir zamanda başlığını açıyor olsam da daha Altay günlerinden dikkatimi çeken bu sene önce Kayseri'de sonra da 2.yarı Erciyes de gayet başarılı performanslar sergilemiş bu kardeşimizin yedek kaleci olarak Ufuk'tan da Aykut'tan da Eray'dan da önde olduğunu düşünmekteyim.

Kadromuza katılabilir bence.

NOT: Başlık varsa birleştirilebilir.

Ekli dosyalar

• upload_2014-5-17_22-53-29.jpeg
    upload_2014-5-17_22-53-29.jpeg
    3 KB · Görüntüleme: 270
Yanılmıyorsam sözleşmesi bu sezon bitiyor. Beğendiğim bir kaleci. Denenebilir.

Ufuk&Eray ikilisinden fazla katkı vereceği kesin.

Sinan Bolat falan adı geçiyor, Allah korusun cidden kötü kaleci.

Ggökhan uzun süre sonra hatalı gol yedi ama iyi işler çıkardı hep genelde bu sene.

Sen daha fazla takip ettiysen doğrudur, ama en azından Salih gibi 2.75 Milyon Euro vermeyiz alırsak.

Yok daha fazla takip etmedim. Ama su iyi yedek mantalitesinden vazgecin artik. Salih icin, Veysel ve digerleri icin ayni seyleri söylediniz. He sen söylemediysen üstüne alma. Ama hakli yere genelleme yapiyorum cünkü 95% aynisini yaziyordu o gün.

Bu arkadaslarimizin hepsi cöp.

Bu sezon genel olarak iyi performans sergiledi erciyesin ikinci yarısındaki çıkışında etkisi büyük bence kesinlikle alınmalı eldeki yedeklerin hepsinden iyi

Eray'la Bernabeu ve Kadıköy'e çıktık bu sene.. Kesinlikle bir tane kaleci alınmalı yedeğe

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt