Gökhan Gönül, Beşiktaş'la 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül, Beşiktaş'la 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı!

[h=1]
gokhan_gonul_fatih_terim_ile_kucaklasti_fenerbahceli_taraftarlar_cildirdi_twitter_yerinden_oynadi_h484.jpg

Siyah-Beyazlılar, gelecek sezonun ilk transferini gerçekleştirmeye çok yakın. Beşiktaş, Gökhan Gönül transferinde artık saatleri sayıyor.
[/h]Beşiktaş, Gökhan Gönül transferini resmileştiriyor. Siyah-Beyazlılar'ın Gökhan Gönül ile yaptığı ön protokol bugün mesai bitimi ile yürürlüğe girecek ve Gökhan resmen Beşiktaşlı olacak.

Aziz Yıldırım görüşmek istemedi

Gökhan Gönül ve menajeri Ahmet Bulut, Beşiktaş ile yaptığı anlaşma gereği, Fenerbahçe ile 31 Mayıs'a kadar görüşme seçeneği bulundurulmuştu. Ancak FenerbahçeBaşkanı Aziz Yıldırım, ne Gökhan Gönül'le ne de menajeri Ahmet Bulut ile bugün görüşme talebinde bulunmadı.
Anlaşma 3+1 yıllık

Deneyimli futbolcu [URL="https://www.fanatik.com.tr/kulup/besiktas"]Beşiktaş
ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere toplam 4 yıllık sözleşme imzaladı. Gökhan sözleşme gereği yıllık 2 milyon 200 bin Euro ve maç başı 10 bin Euro kazanacak.

fanatik[/URL]

Maaşı yüksek. Özellikle Beşiktaş'ın da bu hatayı yapması ilginç. 30 yaşını geçip de dünya yıldızlarından biri olmayan hiçbir oyuncu 1.75 milyon eurodan fazla maaşı hak etmiyor bence.

selcuk ne para kazanıyor bee..

bu arada iki taraf icinde hayırsız transfer oldu.

fb güç kaybetti. gg bjk'de fb'deki performansının gölgesinde kalır, bjk'de sağlam bir kazık yedi :asd22:

Aziz Yıldırım diğer oyuncu menajerlerine de aynı seyi uygularsa yakında kimse kalmaz.

ha doğrumu yapıyor derseniz, bence doğru. Ufak paralar kaldırmıyor menajerlerde sonucta.

Aziz Yıldırım diğer oyuncu menajerlerine de aynı seyi uygularsa yakında kimse kalmaz.

ha doğrumu yapıyor derseniz, bence doğru. Ufak paralar kaldırmıyor menajerlerde sonucta.

sağ beki şener'e emanet eder. sol bek icinde muhtemelen yabancı bir oyuncu bulmustur.

yoksa peşkeş cekilecek topcu degildiler(caner&gg)

Gökhan'ın gideceğini düiünmüyorum ben.

Caner gider.

Şener ve Hasan Ali kötü değil ama 1 sınıf altında isimler.

Fener'in diğer takımlara ağır basan taraf bekleriydi ilginç dertleri ne acaba?

Aziz denizi bitirdi paraları yok kupa maçında koyunca dedi ya öyle transfer yok artık uefa var diye.
Bu sene fenev sattığı kadar transfer yapabiliyor yani kredi çekip borçlanıp yapamazlar olurda o şekilde yaparlar ise uefadan ban yerler

Aziz denizi bitirdi paraları yok kupa maçında koyunca dedi ya öyle transfer yok artık uefa var diye.
Bu sene fenev sattığı kadar transfer yapabiliyor yani kredi çekip borçlanıp yapamazlar olurda o şekilde yaparlar ise uefadan ban yerler

nani-rvp-emenike'yi satıp transfer yaparlar. aksi halde tek kurusları yok bizim gibi.

Mutlaka maddi konular önemli de şahsen ben olsam bu ikisini takımda tutar diğer oyunculardan vaz geçerdim. Şimdi yerlerini doldurmaya kalksan cebinden en aşağı bir 10 milyon euro çıkacak.

valla azizi destekliyorum bu konuda,ahmet bulut gibi kan emici menajerlerin türk futbolundan arındırılması lazım,adam takımın en önemli topçusu olsanda olmaz dedi ya la bravo

İyiki bize gelmedi, tok evin kedisi bu Gökhan gibiler. Bize Avrupa'da başarılı olmak isteyen aç oyuncular lazım.

Gökhan bu yaştan sonra Beşiktaş'ta Hamit Altıntop'un Fenerli versiyonu olur, 1 sene top oynar ondan sonra Hamit gibi olur. Zaten sürekli sakatlanan bi tip, ilk bi sene güzel oynar, kalan yıllarda rızkını öderler.

Fikrop'un bu vereceğini düşünmüyorum şahsen ben :D Adam sinekten yağ çıkaran bir adam. Ha bu parayı veriyorlarsa Töre'yi kesin satmışlardır.

Üst Alt