Gökhan Gönül Galatasaray'ımıza Kazandırılmalıdır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül Galatasaray'ımıza Kazandırılmalıdır!

Gökhan fenerdeki en efendi adam mı ? Fenerdeki en karaktersiz adam Gökhandır Allah kuran çarpsın der penaltı bekler ama penaltıyla yakından uzaktan alakası yoktur. Kendini medyaya efendi gibi gösterir ama sahada her türlü pisliği yapar. Volkan ayısını bile gökhandan daha çok severim ayi en azından karakterini gizlemiyor gökhan ise uyanık sinsi bir adamın tekidir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Avrupada şu gokhan gibi tonla sag bek var.Şikeci,sinsi ve sakat bir sag bek istemem

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir de Fenerin oyuncuları isteme modası çıktı forumda, Caner gelsin, Gökhan gelsin, Mehmet Topal gelsin, bunların hepsi bu forumda yazılıyor, boşuna demiyorum futbol cahili dolu diye

Bakın Sabri nefretim üzerine roman yazabilirim ancak bu işlevsiz geleceğine Sabri oynasın o derece gereksiz bir hareket olur. Yahu bilmesek GG'yi süperstar yapacaklar nerdeyse boşun tillahı.

sportif konuya değinmiyorum.

ne kadar gevşek Galatasaraylılar varmış forumda. adam ezeli rakibimizde oynuyor, bize oynadıkları her maçta ileri geri hareketlerde bulunmuş. yendikleri maçlarda küfürlere katılmış. Şikecilerin efsane oyuncuları arasında ismi sayılıyor. Siz bu adamı takımımızda görmek istiyorsunuz. Dünyanın en iyi sağ beki olsa da görmek istemem bunu takımda.

Muslera gidince de Volkan'ı isterler bunlar.

Üst Alt