Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

Cevap: Gökhan Gönül: "Maicon ve Alves'ten farkım yok!"

Niang Baros'tan iyi, Sabri de Gokhan'dan

Isinize gelmeyen seylere OBJEKTIF BAKALIM gibi laflar etmeyin

Sabrinin gökhandan hangi yönü daha iyi acaba cidden düşünüyorum aklıma birşey gelmiyo . Hücum , kademe anlayışı , orta açma , dinamizm, ataklara destek verme , oyun zekası , soğunkanlılık , devamlılık hiçbirinde daha iyi değil

İyi bir niang ile iyi bir baros arasında ben niangı tercih ederim ama bir başkasının barosu tercih etmesi de beni şaşırtmaz . Çünkü ikisi de gerçekten çok iyi futbolcu . Lakin gökhan çok iyi futbolcuyken sabri iyi seviyesinin bile altında . Sabriyi gökhandan daha iyi demek ciddi bir fanatizm gerektirir

Sabri ne orta açar ne şut atabilir sadece koşmakla futbolcu olunmuor gökhanın şutları ve ortaları sabriden kat kat iyi sağlam baros niangdan daha iyidir ben beşiktaşlıyım benden objektifi olmaz bu konuda :)

Bunu 1000 kez yazmışımdır.Gökhanın gönülün şutları vasattır ha Sabrininde kötüdür doğru ancak ikisini kıyasladığında Sabri şut açısından 2 kat daha iyidir.Sabri yeni çıktığında herkes çok sert şutu atıyor iyi şut atıyor diyordu.Bugüne kadar Sabri 25 gol atmışsa 20 si ceza sahası dışından.Defalarca play manager vb şeylerden örnekler verdim.Kat kat daha iyi.Bir katta değil.Gökhan gönül daha iyi şut atıyor diyorsan bunu kanıtlamalısın ben Sabrini daha iyi şut attığını kanıtlarım.

Gökhan gönül ne zaman orta yapmasını öğrenmişte başkalarıyla kıyaslanıyor.Gökhan sabriden iyi deyin ki iyidir.Gökhan şöyle böyle iyi deyin ama şutlarla ortalarla gelmeyin ya.Gökhan gönül kim ki şutları ortaları iyi olsun.

Nasıl maç izliyor millet.Gökhan gönül 4 senede 1-2 kez anca uzaktan gol atmıştır.Hatta 4 senede attığı gol sayısıda 3-4tür.Gökhan gönülü manyak severn Fenerli arkadaşlarım var haklısın şutları ortaları kötü onlarıda düzeltse süper olur diyorlar siz burada şutlarını övüyorsunuz.

Gökhanın yaptığı orta rakip oyuncunun sırt bölgesine gelir ve çarpıp taça gider.Bu mu orta.Fb maçında alexe yaptığı orta ama he zaman yapıyor mu.Bende sayarım böyle orta.Santosun gol attığı Almanyada oynanan maçta Sabrinin Ardaya attığı orta mükemmeldir.Moldovada Krala attırdığı mükemmeldir.

Ben başka maçlarımı izledim 4 sene boyunca.Gökhan gönül sağ bek dışında hiçbir yerde oynayamaz.Sağ açık oynadığı Lille maçında tekniğinin kötü olması nedeniyle defalarca pas hatası yapmış berbat oynamış,bozuk sahaların hepsinde rezalet oynamış bir oyuncuya buradakile teknik dedi.Sırt bölgesine orta yapan adama ortacı dediler.Şimdi de hayatı boyunca 1-2 kez uzaktan gol atmış bir adama ve hayatı boyunca 4-5 gol atmış adamın şutlarıda iyi oldu.

Sabri boşuna mı topun başına geçiyor.İstediği kadar kötü kullansın milli maçta bile frikikleri Sabri kullanıp Bosnaya 2 gol attık.Gökhan gönül geçsin bakalım bir kez topun başına.Tamam Sabri'ninde kötüde niye bu adam kullanıyor uzun zamandır.Demek ki bir özelliği var ki zaman zaman ona bırakmışlar.Hem milli takımda Hem Galatasarayda

Baros Niangdan çoooook daha kalitelidir ben kıyaslamam bile.

https://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=4&fID=9&kID=42380&sayfa=5

Antu bile gördü de siz mi göremediniz gökhanın kötü orta açıp kötü şut attığını.

https://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=4&fID=46&kID=21722

Orta konularına gelince Sabri sert ve kavisli yapmak istiyor.İyi yapamıyor gökhanda iyi yapamıyor.Ama gökhanın ben hiç sert orta açtığını görmedim(arada olabilir).Gireceksin topun altına arada ondan sonra hiç değilse düzgün attım diye hava atacaksın kimse de eleştirmeyecek bu mu orta dedikleri.Sert ve kavisli yapsın bakalım ligimizdeki bekler nerelere gidiyor toplar.

Ben gökhan iyi şut atar iyi orta açar demedim sabriden iyi şut ve orta açar dedim.Ben gördüğümü söylüyorum, yoksa banane fenerin oyuncusundan :)

Sırf fenerli diye taş atmayın adama, biz bi ara ardayı messiyle karşılaştırıyorduk beyler.. Maiconu, Alvesi, Ramosu bilmem ama Bence dünyanın her takımının sağ bekinde sırıtmadan oynar Gökhan.. (Şahsiyetsizin tekidir; orası ayrı)

tek farkin senin *****de oynaman dimi?

maicon monacodan intere gitti

Adam haklı beyler dağılalım. Süper gol attı Avusturya maçında :tiphat:

Bu maça göre değerlendirirsek 10 üzerinden en fazla 5 veririm.

Gol dışında oyunda yoktu biraz saçma bi cümle değil mi arkadaşım?

Dünyada bile sınırlı sayıdayken Türkiye'de her maç gol atabilecek kapasitede kaç tane sağ bek var?

Sabri'nin Gökhan'dan iyi olduğunu iddaa eden insanlar da gördüm ya bu hayatta, artık herşeye hazırlıklıyım.

Üst Alt