Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

Cevap: Gökhan Gönül Sakatlandı!

Geçmiş olsun. Çok kaliteli bir futbolcu, milli takım için büyük eksik olacak.

İşte farkımız bu renkdaşlar.. :)

Ezikler bizden biri sakatlansa inşallah iyileşemez,futbolu bırakır vs der.

Ama biz tüm olgunluğumuzla hayır dileklerimizi bildirebiliyoruz.

BU kadar asil,bu kadar temiz bir taraftarız işte..

Eziklere kapak olsun bu da..

sabri artık dağa taşa vurur... stadın yanında bina mina varsa camı çerçeveyi indirir aşağı valla bol bol küfür yer :D

küçükken bu yüzden çok dayak yemiştir eminim :D

Geçen hafta Emre sakat oldugu için Milli takıma alınmamıştı. Ancak hafta sonu Fenerbahcenin lig maçında oynayınca ''bu nasıl iş? diye sorulmuştu.

Şimdi bu soruyu soranların şu soruyu da sormaları gerekmez mi?

Gökhan Gönül bu hafta Fenerbahçenin lig maçında sakatım dıye oynamadı. Ama milli maçta oynayacak.

Demekki bu tarz şeyler zaman zaman olabilir. Gökhan ayagında agrılar oldugu ıcın kendini riske etmedi. Ama emarı çekilip yırtık olmadıgı gorulunce milli takıma dahil edildi. Çünkü birkaç gunde hazır hale gelebılecek.

Benim burdan çıkardıgım sonuc şu.

Bütün futbol camiası olarak lütfen biraz sagduyu.

iyi olmuş daha beter olsun bence milli takıma girmemek için sakatlık rolü yapıyor emre gibi

Geçen hafta Emre sakat oldugu için Milli takıma alınmamıştı. Ancak hafta sonu Fenerbahcenin lig maçında oynayınca ''bu nasıl iş? diye sorulmuştu.

Şimdi bu soruyu soranların şu soruyu da sormaları gerekmez mi?

Gökhan Gönül bu hafta Fenerbahçenin lig maçında sakatım dıye oynamadı. Ama milli maçta oynayacak.

Demekki bu tarz şeyler zaman zaman olabilir. Gökhan ayagında agrılar oldugu ıcın kendini riske etmedi. Ama emarı çekilip yırtık olmadıgı gorulunce milli takıma dahil edildi. Çünkü birkaç gunde hazır hale gelebılecek.

Benim burdan çıkardıgım sonuc şu.

Bütün futbol camiası olarak lütfen biraz sagduyu.

:2_thumbs_up_-_anima:005::005:

Konu açılmıştır. Düzeyli şekilde yorumlarınıza devam edebilirsiniz.

SEVGİLİ süper moderetörüm

3 gündür cezalıydım peki niye ceza aldım ? sebep hakaret :D

pekiiii

ne dedim angut.com dedim kuş dedim

pekii kime dedim

ilk mesajında GSla dalda geçen kedicik diyen sabrinin başında hunili fotoshop yapılmış resim bırakan birine dedim toplamda da 3 mesaj yazdım

pekii küfür ettim mi etmedim

3 gün ceza yedim

peki soruyorum bu angut.com demek kuş demek hakaretse ben böyle 100 lerce mesaj gördüm niye konu kilitlenmedi veya kullananlar ceza almadı ?

bunu ilk ben mi kullandım

peki dün nöbetteyiz 2.çinko konusunda hakaret küfür havalarda uçuştu uslüp felan kalmadı lanlı lunlu konuşmalar felan konuya kilit geldi milletin mesajı editlendi niye kimse ceza almadı

(dediğim mesajları ve kullanan kişilerin ismini mesajını felan aldım isterseniz koyarım buraya)

peki neden bu çifte standart dün o konuyu görünce şok oldum benim ceza aldığım mesajla karşılarştırınca hele

soruyorum moderetörler yok mu bu işin bi standartı angut.com demek kuş demek suçsa kullanan herkese ceeza verin

madem ben böyle sebepten 3 gün ceza yedim nöbetteyiz 2.çinko da küfür hakaret eden arkadaşlarada ceza verin mesajı editlenen arkadaşlarada

ceza verin

nasıl bi moderetörlüktür yok mu bu işin bi standartı anlamadım kusura bakmayın hakkımı aramak zorundayım

saygılarımla

Üst Alt