Gökhan İnler Hamlesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan İnler Hamlesi!

gokhan-inler-06-08.jpg

Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Galatasaray’da, yeni hedef Türk asıllı İsviçreli orta saha oyuncusu Gökhan İnler. Donk’u gözden çıkaran Sarı-Kırmızılılar, bu mevkiyi İnler’e emanet etmek istiyor. Aslan bu transfer için finansmanı Telles’in satışından gelecek parayla sağlayacak.

Transfer döneminde ismi sık sık Türk takımlarıyla anılan Gökhan İnler’in son adresi Galatasaray oldu. İngiliz basını (TalkSport); Aslan’ın geçen sezonu Leicester kulübesinde geçiren Gökhan İnler’i istediğini dinleyenlerine duyurdu. Türk ekibinin bir süre Alex Song’u araştırdığını fakat Kamerunlu oyuncunun raporlarının Türkleri korkuttuğunun altı çizildi.

Galatasaray’ın aynı şekilde teklif edilen Sandro’dan ise sakatlığı yüzünden vazgeçtiği iddia edildi. Galatasaray’ın iki oyuncu ile ilgili yaşadığı kötü tecrübe sonrasında rotasını İnler’e çevirdiği ve ilk görüşmelerden olumlu sonuç alındığı iddia edildi.

SANDRO’DAN SAĞLIK EKİBİ KURTARDI

İngiliz basınına Sandro ile ilgili Portekiz’den de bir onay geldi. Radio Rennasança menajeri tarafından hem Sporting’e hem de Galatasaray’a önerilen Sandro’nun sakat olduğu açıklandı. Sporting’in Sandro’yu Lizbon’a getirdiği sağlık kontrolünden geçirdiğini ama Brezilyalının bu kontrolü geçemediği duyuruldu. Cim-Bom’un Sporting’in sağlık ekibinden bu raporları talep ettiği ve sonrasında Sandro’nun menajerine ‘hayır’ dediği belirtildi.

Ben de klasik Inler haberini bekliyordum.

Istemiyorum ben bu hıyar ağasını, gitsin başka yağlı kapıya.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Arkdaş ne Gökhan İnlermiş yahu. Bu adam ölse (Allah gecinden versin) ömrü billah önliberosuz mu kalacağız.Kulübü kapatalım o halde
Bence genç taze kanlara yönelmeliyiz. Tercihen alman olmalı
sistem önliberosu yeni bir sistem kuracak ön bir libero bulmalıyız

Bunu alacagima gider Hamidou yu alirim Elazig dan daha akillica bir hamle olur. Hem daha ucuz hemde bunun kadar oynar, gelecek de vaadediyor.

Alamayacakları oyunculara sakat bahanesini hemen yapıştırmışlar. İnler gelirse yabancı sayılıyor galiba.

Yabancı kararı çıkmadan önce milli takım tercihini yaptığı için yerli statüsünde sayılıyor.

(diye biliyorum)

Ben de; yabancı kararı değiştiği yıldan sonra ki yıllarda Türkiye'ye gelen yabancı milli takımlarda oynayan oyuncuların yabancı sayılacak diye hatırlıyorum sanki.

Ben de; yabancı kararı değiştiği yıldan sonra ki yıllarda Türkiye'ye gelen yabancı milli takımlarda oynayan oyuncuların yabancı sayılacak diye hatırlıyorum sanki.

A Takım Listesinde yer alacak en az 14 futbolcunun, Türkiye A Milli Futbol Takımında oynama uygunluğuna sahip futbolcu olması zorunludur.

2015 – 2016 Sezonu Birinci Transfer ve Tescil Döneminin başlangıcından önce başka ülke A Milli Futbol Takımlarını tercih etmiş futbolcular açısından Türkiye A Milli Futbol Takımında oynama uygunluğu şartı aranmaz.

Türk vatandaşlığına sonradan geçen yabancılar ise Türkiye A Milli Takımının en az bir resmi müsabakasında oynadıktan sonra bu kapsamda listeye yazılabilirler.

TFF statüsünde böyle yazıyor.

Yabancı sınırının olmadığı bir ortamda ne Gökhan İnler'i arkadaş :D Şu ortamda bile haberini yapıyorlar. Gerçi dursun bunu bile alamaz ya o ayrı konu.

Üst Alt