Gökhan İnler ve Zapata Galatasaray yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan İnler ve Zapata Galatasaray yolunda!

Cevap: Gökhan İnler ve Zapata Galatasaray yolunda!

Arda gidiyorsa, 10 milyondan aşağı rakama gitmez. Bizim de o parayla, yaşlı yıldız yabancı oyuncular değil, Gökhan İnler gibi yetenekli ve genç oyuncular almamız lazım. Başarı istiyorsan paraya kıyacaksın. Gökhan İnler'e kim 9 milyon etmez diyebilir ki? Nuri'de pahalı diyorduk, Madrid bastı parayı aldı. Artık ölücü zihniyeti umarımda geride bırakırız.

Arda 14'e gider bence.

Yalniz Gökhan`in bonservisi icin 15 mio € isterler. Rahat.

İsminin Zapata olması handikap :p İkiside harika olur tabiki.

Bize Lugano gibi surekli gol atabilen bir stoper lazim. Gol atamayan bi stoper alinmasin artik, birazda biz gorelim stoperlerimizin bol bol gol attigini.

20'ye alırız ikisini. Arda'nın 15 civarına satılacağını düşünürsek. Artı 5 vererek önemli bir iş yapmış oluruz. Selçuk İnan'ı da bedava aldık mı yerli kalitemiz istenilen seviyeye yaklaşmış olur.

Cristian Zapata cok iyi olur. Birde Udinesse de Kwadwo Asamoah var dehset topcu keske diyorum. Oda zencidir.

Ya kardesim para var huzur var.Kim demisse parayla saadet olmaz diye YALAN.Bu caminin uzerinden "olu topragini" atanlardan ALLAH RAZI OLSUN.

OH BEEE

Ya moralim bozuldukca foruma girip transfer haberlerine bakiyorum kendime geliyorum :)

Zapata çabuk stoperdir.Onun yanına Ersan tarzı bir stoper bize başarıyı getirir.

Bu Zapata nasıl bir stoper, ofansif özelliklere de sahip sanırım. Çok fazla izlemedim. :)

Üst Alt