# Gökhan İnler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan İnler

Cevap: # Gökhan İnler

Bir renkdaş sözleşmesinde 12 milyon euro'ya serbest kalma maddesi olduğunu söylemişti.

Hep hayal kalacak ama.Orta sahamızın hep

---------------------Gökhan İnler-------------------------------

--------Hamit Altıntop-------------Nuri Şahin--------------------

şeklinde olmasını istemişimdir.

Elano'dan 6 Topal'dan 5 gelse kaynak sağlanır.İş kendisini ikna etmek.Elano'nun yerine Guti gelirse bedavaya cepten para çıkmadan yapılmış olur bu.Topal'ın mevkisine de bir yabancı alırız onu da kendi bütçemizden yaparız.Taş gibi ortasaha olur.Keşke gelse bilmiyorum yönetim düşünüyor mudur bu transferi.

Bizim ortasahya en az 2 yabancı ve 2 türk oyuncu alınacak dolayısıyla gökhanın çokta imkansız bir isim olduğunu düşünmüyorum.

Transfere 40-50 Milyon € ayrılmayacaksa hiç transfer yapmasınlar daha iyi... Kaliteli futbol istiyoruz, kaliteli futbol içinde kaliteli oyuncuların gerektiğinin farkında olmak lazım.

Transfere 40-50 Milyon € ayrılmayacaksa hiç transfer yapmasınlar daha iyi... Kaliteli futbol istiyoruz, kaliteli futbol içinde kaliteli oyuncuların gerektiğinin farkında olmak lazım.

Avrupa'da kaç tane takım 40-50 milyon euro bütçe ayırıyordur ki transfere biz ayıralım?Gerçekten kaç tane takım vardır bu kadar para harcayacak?Bir elin parmakları kadar yoktur

Bence bunca sene yapılan transferlere bakılınca İtalya'ya yönelmemiz gerektiği aşikardır.

İtalya futbolu oyun stili ve sertliği ile bizim lige çok uygun bu nedenle de gelecek oyuncular çok daha rahat başarılı olabilir.Benim İtalya'dan transfer önerilerim;

-Mark Bresciano (iki yönlü orta saha-kanat-sözleşme bitiyor)

-Burdisso (stoper-sözleşme bitiyor)

-Maccarone (Baros'a alternatif forvet)

-Per Kroldrup (stoper-sözleşme bitiyor)

-Matuzalem (defansif orta saha)

-Francesco Modesto (sol bek)

-Rolando Bianchi (Alternatif forvet)

-Giampaolo Bellini (sağ-sol bek)

-S.Pellissier (Alternatif forvet)

-Sergio Almiron (iki yönlü orta saha)

-Stefano Mauri (ofansif orta saha-kanat)

-Daniele Dessena (iki yönlü orta saha)

-Christian Obodo (defansif orta saha)

-Andrea Caracciolo (Santrafor)

-Gaby Mudingayi (Defansif orta saha)

-Paul Codrea (Defansif orta saha)

-Reto Ziegler (sol kanat)

-Makinwa (santrafor)

-Andrea Pisanu (sağ-sol kanat)

bu isimler dışında Avustralyalı isimlere de yönelmemiz çok mantıklı olacaktır;

-Tim Cahill (iki yönlü orta saha)

-Grella (defansif orta saha)

-Brett Emerton (sağ kanat)