gökhan sancak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gökhan sancak

Nasil degil azgin teke kendisi
Geçen hafta kuzenimi ona ayarlayacaktım hemen yalandan kurgu uydurup Gökhan’a mesaj attım.

Gökhan beni dövüyorlar acil mahalleye gel dedim. Sonrada tekrar mesaj atıp, evdeyim beni çok fena hırpaladılar dedim.

Koştur koştur yanıma geldi nefes nefese kalmıştı. Eve girince olayı anladı tabi kuzene baktı birde bana doruk belli ki sen iyisin, eve gitsem iyi olur dedi.

Kuzende gayet güzeldir o gün rahat ikisi vardı ama Gökhan taksi çağırıp eve gitti. Eh koca ihtiyar yapılacak iş miydi bu dedim

Geçen hafta kuzenimi ona ayarlayacaktım hemen yalandan kurgu uydurup Gökhan’a mesaj attım.

Gökhan beni dövüyorlar acil mahalleye gel dedim. Sonrada tekrar mesaj atıp, evdeyim beni çok fena hırpaladılar dedim.

Koştur koştur yanıma geldi nefes nefese kalmıştı. Eve girince olayı anladı tabi kuzene baktı birde bana doruk belli ki sen iyisin, eve gitsem iyi olur dedi.

Kuzende gayet güzeldir o gün rahat ikisi vardı ama Gökhan taksi çağırıp eve gitti. Eh koca ihtiyar yapılacak iş miydi bu dedim
Artik bülbül ötmüyor
Gül dolu penceremde

Sarkisinimi soylemis Gokhan Bey

Balkan ninnisi ama hatunu bi gör aşırı tatlı gözleri kocaman ısırasım yiyesim bişeyler yapasım geldi pezeberk bey

Al ulan.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

15-20 yıl sonraki muhtemel durumum;

images

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt