Gökhan Ünal F.Bahçe'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Ünal F.Bahçe'de!

Cevap: Gökhan Ünal F.Bahçe'de mi?

Burak Yılmaz + 3,5 milyon euro gibi bir paradan söz ediliyor ki fener çok zararlı çıkmış gibi gözüküyor bu işten:D Neyse bizim için hayırlı olur umarım:asd:

A5402EA4C7A40146B00F5E0Ea.jpg

:D

bir fenerli arkadaşımla konuşurken şunu söyledi aynen;

"elimizde zaten guiza gibi bir kazma vardı şimdide gökhan ünal gibi bir sapı kadroya aldık.Yönetimin aklı hep inşaat işlerinde ya kazmaya sapı geçirdiler işte,kısaca sapsız kazmaya sap bulduk hemde Burak Yılmaz + 3,5 milyon euro vererek.." :D

Yani ne denilebilirki bu sözler sonrası :D

Antu'da bu transfere sevinen bile var...

Bence boşuna tartışmayalım. Alabileceğimiz en iyi yerli forveti aldık.

Bana sorsanız Semih´in yedek kaldığı takımda çok da lazım mıydı? değildi!

Tabi tabi süper forvettir :D

ama renktaşım trabzonda tutunamadı da

trabzonda da 10 tane alex yok umut lamı oynasın adam

bence kayseri deki performans a da bakmak lazım topuz- mehmet ikilisi çok iyiydi

ben dolu taraftan baktım sadece ...

Baksanda beynin boş be dostum :D

semihten ve quiza´dan süratli çabuk aldığımız adam .son vuruşlarda semihle kafa kafaya gelirler.koordinasyonu fiziği mükemmele yakın.şu videodaki ayak içi plaselere iyi bakın kaçırdığı gollerde bile vuruşlar mükemmel.

Mükemmeldir hakkaten tuttuğunu atar :D

Hamsi yemekten biraz formsuzluğu var ama idare edin :D

Makara bunlar ya!

Hasan Yener adlı ezik Trabzonsporlu yönetici da fenere gazı vermek için Ntvspor Radyo 'ya “Fener, bir oyuncuyla ilgilenirse, hep bir adım önde olur” diyip güya bize laf göndermiş.

Fabiano, Saviola, Carew, Dzeko, Kuranyi, Sercan Yıldırım derken Gökhan Ünal 'a kadar düşen vizyon sahibi Fenerbahçe yönetimi. Para da verecekler mi acaba?

Hasan Yener adlı ezik Trabzonsporlu yönetici da fenere gazı vermek için Ntvspor Radyo 'ya “Fener, bir oyuncuyla ilgilenirse, hep bir adım önde olur” diyip güya bize laf göndermiş.

Fabiano, Saviola, Carew, Dzeko, Kuranyi, Sercan Yıldırım derken Gökhan Ünal 'a kadar düşen vizyon sahibi Fenerbahçe yönetimi. Para da verecekler mi acaba?

Verin gazı Gökhan Ünal süper forvet Avrupa gol kralı bile olur :D

gökhan ünal'ın fenerbahçe'ye gelmesi durumunda guiza kıymete binecektir.

kendisi guiza'dan bile ağır kazmadır.

trabzon'da çernobil faciasının ettiğinden bile fazla sayıda insanı gökhan ünal kanser etmiştir.

Ekşide yazmışlar..ahahahhaahdksahdsakhdaksdas:D:D

Ooooo Güiza 2 Vizyonda :D süper bence kaçırmasınlar dünya altın krampon ödülü alır bence inşallah gerçekleşir :D

bence biz alamadığımız için burda kötülüyoruz:rolleyes::p:D:D

bakın böyle düşününce çok ucuza geliyomuş;

soylendigi gibi 3‚250+Burak karsiligi alindiysa bence fena bir alisveris yapmamisiz. Burak -750 bin euro eder‚ sonucta 2.5´a almis oluyoruz G. Unal´i. Bu parayi eder bence.

:D:D:D

G.Ünal gelirse Guiza'dan bile beter olur Ts den daha fazla baskı olacak Yönetim forvet fiyaskolarına bir yenisini daha ekler Umarım

Üst Alt