# Gökhan Ünal - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Ünal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gökhan Ünal

Insallah bu kazma gelmez bize. Tam bir Avarel. Vasif yoksunu, enteresan bir adam. Aman gelmesin. Amman.

Sevgiler,

Hayri Dalton

Trabzon'da ki baskı yüzünden kazma olmayan adam bile kazma oluyor Hocam.Bana göre bizde çok faydalı olacak Gökhan.

Gökhan Ünal'ın çok güzel goller attığını biliyorum, ama açık söylemek gerekirse, yetenek mi, bal mı karar veremiyorum... Trabzonspor'da ki baskı performansını bu kadar düşürebiliyorsa, Galatasaray'da nasıl oynar orası merak konusu.

Ben şahsen istemiyorum, en fazla Beşiktaş'ın imzalayacağı tipte bir oyuncu gibi geliyor...

Gökhan Ünal'ın çok güzel goller attığını biliyorum, ama açık söylemek gerekirse, yetenek mi, bal mı karar veremiyorum... Trabzonspor'da ki baskı performansını bu kadar düşürebiliyorsa, Galatasaray'da nasıl oynar orası merak konusu.

Ben şahsen istemiyorum, en fazla Beşiktaş'ın imzalayacağı tipte bir oyuncu gibi geliyor...

Trabzon'da oynayan futbolculardan kimi dinle veya kimle konuş bu inanılmaz baskıyı dinlersin adamdan.Bize gelirse Gökhan çok rahatlar ve iyi performans gösterir bana göre.

Bence bizim gündemimizde bile değil. Ne var ki Sercan gibi Gökhan da çok istiyor bizi..

Belki menejer oyunu belki gönül oyunu ama Gökhan'a Trabzonspor'da veya bundan sonraki durağında ki bu durağın Kayserispor olacağını düşünüyorum başarılar diliyorum..

Alparslan gittikten sonra Hakan Balta pazarlık konusu olmayacaktır bence. Bakalım yeni yl ne getirecek :)

allahın lazio suna bak bırakın ya bu adamı beş para etmez, gökhan a vercekleri parayı bağışlasınlar bi kuruma daha iyi

19_12_2009_ugur_ucar.jpg

Trabzonspor Abarttı

Trabzonspor yönetimi, Shabani Nonda artı bir miktar paranın yanında Barış Özbek veya Uğur Uçar'dan birini alması halinde Gökhan Ünal'ı Galatasaray'a verecek.

Gökhan Ünal'a karşılık ‘Shabani Nonda artı Hakan Balta ve bir miktar para' isteyen ancak Galatasaray'dan olumsuz yanıt alan Trabzonspor, sarı kırmızılılardan yeni bir talepte bulundu. Bordo mavililer, Hakan Balta'yı bırakmayacaklarını kesin bir dille bildiren sarı kırmızılılara, "Hakan'ı vermeyecekseniz, Barış Özbek ya da Uğur Uçar'dan birini verin. Bu teklifimizi kabul ederseniz Gökhan Ünal sizin olur" dedi.

Gitmeye Yanaşmıyor

Galatasaray Yönetimi bu talebi değerlendirmeye alırken, Nonda'nın hala Trabzonspor'a gitmeye yanaşmadığı belirtildi. Sezon başında da Kayserispor ve Fransa'nın Lille takımlarından gelen teklifleri kabul etmeyen Kongolu futbolcunun yöneticilere, "G.Saray'dan başka kulüpte oynamak istemiyorum" dediği ifade edildi.

Rijkaard İkna Edecek

Buna karşın Nonda'yı takasta kullanmaya kararlı olan sarı kırmızılı yöneticiler, Frank Rijkaard'ı devreye sokup, golcü futbolcuyu ikna etmesini isteyecek.

MEDYASPOR - Trabzonspor Abarttı

Laz usaklarına bak hele Cin olmadan adam carpıcaklar.

G.ünal Bizde iş yapar ama ne 4 mn € oyuncudur nede nonda+barıs veya ugur eder.

Nondayla artı bide paftan bi eleman o zaman olur

Laz usaklarına bak hele Cin olmadan adam carpıcaklar.

G.ünal Bizde iş yapar ama ne 4 mn € oyuncudur nede nonda+barıs veya ugur eder.

Nondayla artı bide paftan bi eleman o zaman olur

Zaten kanser olmak için Gökhan, Umut falan yetiyor onlara birde bizim Barışı verirsek düşünemiyorum hallerini:D Acırım valla

Ama karşılığında Gökhanı alıp biz kanser olacaz o ayrı konu

Barıs onlara cok bile düşün artık:)

Barıs gattuso kolpası daha iyisini bul koy oynasın he bulamıosan eldekine mahkumsun:D

komik bu adamlar ya vay be bende diyorumki ide elanoyu verelim kiralık pişsin olmazmı trabzonlu arkadaşlar buneya kendileri kazıklandık diye bizide aklı sıra kazıklayacaklar madem bu kadar iyi bir oyuncu neden satıyosunuz seneye bedavaya gelsin bizede görün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt