# Gökhan Ünal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Ünal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gökhan Sürprizi !

Gökhan bence bizde iş yapar. Trabzon da mutsuz olduğu ve baskı altında kaldığı yüz ifadesinden belli.

Eğer alınırsa iyi bir alternatif olabilir. Ama çok para vermemek kaydıyla.

aman uzak dursun ,yeni bir kazık yemeyelim,kayseride iken aman alınmasın derdim şimdi alınırsa paralara yazık olur,kesinlikle bizde oynayacak oyuncu değil ... nonda kalsın daha iyi...

Nonda sene sonu zaten gidecek bir tane YERLİ FORVET ŞART.

M.Yıldız Halil G.Ünal var hepsi ekonomik secenekler... isterseniz Sercan subyanına 8m euro bayılalım, elde patlarsa yurtdısına satarız degil mi :) 5-6m euroya Serkan Aykut gibi :)

M.Yıldız ve G.Ünal 2 yıl takımlarını taşımadı mı? ve Halil'in K.'lautern'de yaptıkları,... Sercan'ın Bursa'da yaptıklarından fazladır. Ha Sercan'ı 2m euroya alabilir miyiz, hayır o zaman ?

Daha yeni yalanlanmadı mı? Bari bunun üstüne bir süre haber yapmayın bu konuyla ilgili.

nonda'dan daha iyi bir yedek olcağı kesin baros ayarında bir golcüyü yedek kulubesinde otutturamassınız uygun fiyata alıncaksa gelsin aydınla nondayı takasta kullanabiliriz

nonda'dan daha iyi bir yedek arkadaşlar birde bu yönünden bakın olaya...

zaten gel ilk 11 oyna demeyecekler herhalde gökhan'a ama her türlü nondadan daha hızlı ve daha golcü... ayrıca o umut bulut kazmasının attığı gollerin %90 asistinide gökhan yapmıştır... kısacası asist özelliğide var...

tek kötü tarafı bazı maçlarda aşırı şahsi oluyo olur olmadık yerlerden şut çekiyor...

kesinlikle nonda'nın alternatifi olarak düşünülebilir...

Kazma falan değil bu adam. İyi, efendi bir adamdır. Trabzonspor'un taraftarının kimleri yediği ortada. Fatih, Gökdeniz bile bu taraftar yüzünden kaçtı.

Mental olarak bitmiş ama Gökhan. Kopmuş. Eğer Galatasaray'a gelirse 1-2 ay bir şey beklemem kendi adıma. Fakat daha sonra çok büyük katkı yapması muhtemeldir. Fakat Avrupa Ligi'nde oynayabilir mi bilmiyorum. Malum Toulouse maçında oynamıştı sanırım.

Gökhan'da ki form düşüklüğününün 2 nedeni var ;

1 -Trabzonspor transferi.

2 - Yaşadığı sakaltlık sonrası toparlanamaması

Kaldı ki Gökhan Ünal sade bir santrafor değil. Top indirir, Arkadaşlarını pozisyona sokar, Rakip defans arkasına sarkıp tehlike yaratır, Şut tekniği iyidir vs. şeklinde uzatabiliriz.

Eğer yerli bir oyuncu aranıyorsa sayılacak bir kaç oyuncudan biridir kesinlikle Gökhan.

Transfer gerçekleşirse bu yoğun maç trafiğinde takım adına ciddi bir katkı sağlayacaktır. ve belikde en önemlisi : Uygun bir fiyatta anlaşılabilir.

Bence iyi bir yedek olur. Bu işin Nonda ve Baros ikilisi ile gitmeyeceği gün gibi ortada.. Barosun yedeği olur..

yalan haber diye tahmin ediyorum ama sanki gökhanın yönetim ile problemi var gibi belki rest çekmiştir gitmek istiyorum bizim kulube haber gönderdiyse bu transfer olur trabzona aydınla nonda ve 2 milyon euroya biter bu iş:D

Elden çıkarmayı düşündüğümüz oyunculardan biri verilir ve üstüne 2 milyon gibi bi rakama gerçekleşire iyi olur bence.Nonda'dan daha iyi yedek olur hem ayrıca yerli forvetimiz yok hiç.Ama daha fazla para vereceksek bu transferin olmasından yana değilim.

seneye yeni stadımızda iyi bir kadro olcağına inanıyorum haldun baba 4 tane bomba transfer yapar 5 senelik kadro oluşmuş olur inşallah canerin bonservisinide alırlar

Kesinlikle karavana bir transfer olur adam bildiğin kazma forvet hiçbir ekstra özelliği yok. Baros'un tek ayağı etmez. Umut Bulut Avrupa'daki menajerler tarafından çok büyük bir yıldız olacağı umut edilen bir futbolcuydu kaç yaşına geldi hala patlayamadı şu saatten sonrada patlamaz.

Kesinlikle karavana bir transfer olur adam bildiğin kazma forvet hiçbir ekstra özelliği yok. Baros'un tek ayağı etmez. Umut Bulut Avrupa'daki menajerler tarafından çok büyük bir yıldız olacağı umut edilen bir futbolcuydu kaç yaşına geldi hala patlayamadı şu saatten sonrada patlamaz.

umut trabzona patladı :ciftetelli:

umut bize gelse kesin 3 ay içinde verem olurum yönetim bana bu kötülüğü yapmasın yaza evleniyorum bari çocuklarımdan birini görim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt