Gökhan'a gün doğdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan'a gün doğdu

Cevap: Gökhan'a gün doğdu

Her sezon başı 2. veya 3. maçta sakatlanıp son 3 maça kadar yatan

son 3 maçta ise gerçek performansını sahaya yansıtıp hem taraftarın hem de başkanın

gönlünü çaldıysa hepimizi Gökhan Zan'ız.

Neden kalır allah askına ya? adam senede 5 maç oynaması ıcınmı kalmalı? su adamın bir iyi tarafını söyleyin kalsın diyicem...adam bildiginiz logo!!

Sakatlık sorunu yaşayan oyuncularla yollarımızı ayırmalıyız. Baros'u da ne kadar sevsem de o da yollanmalı.

Çoğu arkadaş yedek olarak kalabilir demiş, sanki geldiğinden beri banko oyuncumuzdu da, bu adam bize bu zamana kadar ne verdi ki bundan sonra ne versin, adamın haberini yapmak bile o kadar kolay ki her hafta sakat olan adamın haberi kopyala yapıştır olarak veriliyor.

Yedek stoper olarak kimi düşünüyosunuz merak ettim?Kesimale 5m avro verip yedek mi oturtacağız?

Yedek stoper olarak kimi düşünüyosunuz merak ettim?Kesimale 5m avro verip yedek mi oturtacağız?

4 sene üst üste şampiyon olduğumuz yıllarda ki yedek oyuncularımızı hatırlayalım, diri bir Ahmet Yıldırım, sağ bekte görev yapan Akyel ile Capone ara sıra stoperde de görev yapıyordu.Vedat İnceefe vardı hepsi diri oyunculardı, Gökhan Zan gibi çıt kırıldım değildi hiç biri.

Gökhan 'ın takımda tutulmasını istemiyorum. Semih geri gelebilir. Ergün Penbe gittikten sonra bildiğim kadarıyla her maçta oynadı. Gökhan' dan da daha yararlı olur.

Üst Alt