Gökmen Özdemir, Diarra Transferi Hakkında Konuştu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir, Diarra Transferi Hakkında Konuştu!

Gökmen Özdemir: "Galatasaray'da Ryan Donk ve Hamit Altıntop'a teklif geldi, düşünüyorlar. Tarık Çamdal ve Salih Dursun da ayrılıyor."

Gökmen Özdemir: "Fransız gazeteciler Diarra için 'Galatasaray son çıkış' diyorlar. Açıkçası ben hamle bekliyorum."

Gökmen Özdemir: "Şu an toplantı var Galatasaray'da. Belki Diarra'dan bir haber gelmiştir, şimdi soramıyorum." (24 TV)

ins donk + hamit giderler, üzerine de de jong + diarra gelirse cag kapatip cag acariz üstelik dursun gibi vizyonsuz ve capsiz bir baskanla

Bu kadar olaydan sonra ben Diarra nın gelmesini istemiyorum acıkcası. Adam karaktersiz çıktı. Buraya gelirse sadece para için gelecek, ve boyle adamdan bize hayır gelmez.

valla diarra bu saatten sonra ya marsilya da kalip essek gibi ödeyecek 10miloynu ya da bize gelip paraya para demeyecek

muhtemelen para yükseltmek icin menejeri son dakikaya kadar oyaliyor

İkisi de kalsa maç oynayamayacaklar ve paslanacaklar hamit hepi topu bu sezon sonu bırakmak zorunda kalır. Donk'ta +1 sene daha sonra sürünüş(bkz:dany) Tam gitme zamanları hamit 2 sene sözlaşme kapabilir donk ise piyasasına devam edebilir.

Gtsinler kiralıkta olsa gitsinler yahu ama bizden 1 krş çıkmasın.

Şu gelmesın falan dıyenler neyın kafasını yaşıyor ? :) Diarra'dan bahsedıyoruz arkadaşlar.. donk'tan falan bahsetmıyoruz

Diaarra para icin gelmeyecdk de ne icin gelecek galatasaray taraftari oldugu icin mi
Lutfen arkadsslar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalniz Diarra gelirse bizimkiler mecburen De Jong'ada sozlesme imzalatirlar yoksa De Jong kung fu yapar....

Iyi olurda o zaman o bolge cok siskin olur. Hem Tolga hem Selcuk kesilir.

Adamın 10m cezası olduğuna göre ve biz de Şampiyonlar Liginde falan olmadığımıza göre Diarra Türkiye'de şampiyonluk yaşamak hayaliyle gelmeyecekti tabi.

Para için gelen Diarra = 8*Leşçuk

Son düzenleme:
Üst Alt