Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Cevap: Gökmen Özdemir maç önü "Melo ve Eboue %90 geldi" demiş

Muslera nın transfer ücretine çok diyen adam art niyetlidir açık açık. Sanki 30 yaşıdanki niangı getirdik ya.

Eboue Melo konusuna gelince Melo cuk diye oturur Eboude inanılmaz olur ama Ebouden önce sol bek lazım. Onu alınca duruma göre değerlendiririz.

Sonuç olarak daha sert alarm veren yerler varken Eboue şimdilik sağ taraf için lüks olur solda adam yokken.

Muslera nın transfer ücretine çok diyen adam art niyetlidir açık açık. Sanki 30 yaşıdanki niangı getirdik ya.

Art niyetli degilim :) . FB'nin oyuncusu olsa da Niang kariyerli bir oyuncudur ayrica gayet iyi bir forvettir . Fakat bence onun bonservisini de cok fazla verdi FB . O yastaki ''O'' oyuncu bence o kadar etmezdi .

melo olursa biteriz.. umarım olmaz.. çok daha iyileri var

Art niyetli degilim :) . FB'nin oyuncusu olsa da Niang kariyerli bir oyuncudur ayrica gayet iyi bir forvettir . Fakat bence onun bonservisini de cok fazla verdi FB . O yastaki ''O'' oyuncu bence o kadar etmezdi .

3 sene önceki niang olsa 15 bile eder fakat çok feci halde düşüşte adam. Bu ülkede emenike'ye 9 milyon verildi ki kıyaslayınca niang' verilen para ucuz gibi duruyor. Süper ligden ucuza oyuncu da alamyoruz mecbur dışarıya yönelmek zorundayız.(ersan diye bir adam türedi bu lig'de 8 maç oynadı ve 6 ay sakattı ne olacağı belli değildi 4 milyona satıldı bunları düşününce aslında bizim aldığımız transferler beleş beleş :D). Yalnız beyler melo ve eboue bu ligde kesinlikle iş yapar ligimizin üstü oyuncular bunlar çünkü. Melo'ya canlı bomba muamelesi yapmayın derim adamın 2 kusurlu hareketi var bırakın o kadar da olsun.

Şeref Aydın'ın bu iki adamdan bahsetmesi bence olabilitesini yükseltiyor olayın..

3 sene önceki niang olsa 15 bile eder fakat çok feci halde düşüşte adam. Bu ülkede emenike'ye 9 milyon verildi ki kıyaslayınca niang' verilen para ucuz gibi duruyor. Süper ligden ucuza oyuncu da alamyoruz mecbur dışarıya yönelmek zorundayız.(ersan diye bir adam türedi bu lig'de 8 maç oynadı ve 6 ay sakattı ne olacağı belli değildi 4 milyona satıldı bunları düşününce aslında bizim aldığımız transferler beleş beleş :D). Yalnız beyler melo ve eboue bu ligde kesinlikle iş yapar ligimizin üstü oyuncular bunlar çünkü. Melo'ya canlı bomba muamelesi yapmayın derim adamın 2 kusurlu hareketi var bırakın o kadar da olsun.

Yuzde yuz katiliyorum da o adamlar enayice para harciyo diye biz de mi harcayalim kafam bunu almiyor iste . Siz kotuyu ornek verip onlardan iyi oldugumuzu soyluyorsunuz . Bense iyiyi ornek verip kotu oldugumuzu soyluyorum. Hedef daha iyi olmaksa iyiyi ornek almak lazim . Mesela Cana + 6.750 'ye Ruffier+Gervinho daha iyi olmaz miydi diyorum ben. Herkes nasil olsa is isten gecti diye bana cephe aliyor . Oysa farkinda degiller sanirim ben de GSliim bu takimin iyiligini istedigim icin konusuyorum . Bana karsi savunsalar nolur GS'yi savunmasalar nolur ? Buradaki herkesin ortak paydasi GS ve GS'nin iyilihi zaten ( arada Bjk ve Fbliler var onlari tenzih ediyorum :D )

Brezilyalı ön libero ve kulübü ile her konuda anlaşıldı.

Cambiasso da sırada

Cambiasso için Inter ile pazarlıkları sürdüren G.Saray bombayı Felipe Melo ile patlattı. Cimbom’un Juventus ve oyuncu ile sürdürdüğü gizli pazarlıklar sonuç verdi. Sarı-Kırmızılıların, Melo için yaptığı 6 milyon Euro’luk yeni teklif kabul edildi. BU haberi ise Cimbom’la Melo yarışına tutuşan Sao Paulo’nun ikinci başkanı Jesus Lopes açıkladı. Brezilya basınına konuşan Lopes, “Melo’yu G.Saray’a kaptırdık” dedi. Melo’nun menajeri Paul Ricart da, “Türkiye’ye gidiyoruz” diye konuştu.

Ya eleştirmeyin şu transferin maliyetini be, adamların parası varmış ki vermişler işte. Kimse boşu boşuna saçmaz parayı. Kaliteli adamı parayla alırsın bu işler böyle. Eboue de gelsin çok isterim, taş gibi adamdır.

Bunu hangi kanala acikladi ki?

Hic bir yerde böyle bir haber cikmadi.

Brezilyalı ön libero ve kulübü ile her konuda anlaşıldı.

Cambiasso da sırada

Cambiasso için Inter ile pazarlıkları sürdüren G.Saray bombayı Felipe Melo ile patlattı. Cimbom’un Juventus ve oyuncu ile sürdürdüğü gizli pazarlıklar sonuç verdi. Sarı-Kırmızılıların, Melo için yaptığı 6 milyon Euro’luk yeni teklif kabul edildi. BU haberi ise Cimbom’la Melo yarışına tutuşan Sao Paulo’nun ikinci başkanı Jesus Lopes açıkladı. Brezilya basınına konuşan Lopes, “Melo’yu G.Saray’a kaptırdık” dedi. Melo’nun menajeri Paul Ricart da, “Türkiye’ye gidiyoruz” diye konuştu.

nereye yapmış bu açıklamaları

Yuzde yuz katiliyorum da o adamlar enayice para harciyo diye biz de mi harcayalim kafam bunu almiyor iste . Siz kotuyu ornek verip onlardan iyi oldugumuzu soyluyorsunuz . Bense iyiyi ornek verip kotu oldugumuzu soyluyorum. Hedef daha iyi olmaksa iyiyi ornek almak lazim . Mesela Cana + 6.750 'ye Ruffier+Gervinho daha iyi olmaz miydi diyorum ben. Herkes nasil olsa is isten gecti diye bana cephe aliyor . Oysa farkinda degiller sanirim ben de GSliim bu takimin iyiligini istedigim icin konusuyorum . Bana karsi savunsalar nolur GS'yi savunmasalar nolur ? Buradaki herkesin ortak paydasi GS ve GS'nin iyilihi zaten ( arada Bjk ve Fbliler var onlari tenzih ediyorum :D )

hocam haklısın sana haksızsın diyen adamı taşlarlar :D fakat ruffier gerçekten kumar olur gerçi muslera bizde iyi olacak diye bir anlam çıkmıyor burdan, bana sorsalar başından beri ruffier derdim muslera'dan tek handikaplı yönü yaşının bir sene büyük olması yoksa aşağı yukarı aynı özellikte oyuncular. Sayın Ünal Aysal dünyaca ünlü yıldız kaleci alacağız dediği için şuan ki popülaritesinden dolayı, birazcık'ta tepki toplamamak için muslera alındı. Şuanda iyi kötü bütün örnekleri düşünmek gerikir çözüme ulaşmak için misal avrupa'da yokuz ligimizin durumu ortada(şike vs.) avrupa'dan buraya oyuncu çekmek için mecbur daha fazlasını vermek zorundayız. Asıl sorgulanması gereken 10 küsür senede bir kaleci yetiştirip kaleye sokamadık 6 ay top oynamamış zapatayı aldık, leo franco gibi kova adama yılda 2.5 m.e verdik, santis gibi bir kaleciyi niye gönderdik hala anlayabilmiş değilim vs. vs. Aklımız hep yabancı kaleci iyidir veya parası yüksek olan oyuncu iyidir'de ortasınıda bulamadık bir türlü.

"Daha iyi olmaz mıydı" denebilecek zibil tane senaryo üretilebilir. Teoride iyidir, konuşulur, fakat öyle yazınca sanki yönetime Cana+blabla=Ruffier+Gervinho teklifi geldi de, geri çevrildi gibi bir durum çıkıyor. Bir de verdiğin spesifik örnekte bir sıkıntı var, Gervinho Arsenal'e gitti, hiçbir futbolcu, hele nispeten genç yaştayken, Arsenal'i reddedip bize gelmez.

Neyse, Ünal Aysal ve Fatih Terim akil insanlar, yapabileceklerinin en iyisini yapıyorlar. Biz bu işleri 1 düşünüyorsak, onlar 1000 düşünüyor.

Düzeltme: Zibil yerine sebil yazmışım. :90:

6.750 +Cana=Ruffier + Gervinho muhabbeti nereden çıktı?

6.750 +Cana=Ruffier + Gervinho muhabbeti nereden çıktı?

Assagi yukari bonservilser tutuyo ondan dedim ama ona bile kasmaya gerek yok Muslera fiyatina en kotu ihtima. Capoue+Ruffier gelirdi . Bakin beyler ben cok mutluyum Muslera'nin alinmasindan fakat pahali diyorum sadece . Ulan var ya su Arjantin mac olmasa ve Muslera'ya toplamda 10-15 milyon euro arasi bonservis verildigini duysaniz hepiniz yeri gogu inletiyordunuz bir mac butun fikirlerinizi degistirdi cogunuzun buna eminim . ( Semih sana ozel demiyorum bunu )

Üst Alt