Tier 3 - Göksel Gümüşdağ, Dubois İçin 1 Milyon Euro Talep Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Göksel Gümüşdağ, Dubois İçin 1 Milyon Euro Talep Etti

Göksel'in tek amacı gıcıklık. 1 Milyon Euro'yu ne yapacak para mı lan futbolda bu?

- Dubois'i geri göndeririz ancak yeni sezonda Kazımcan veya Eyüp'ü 1 yıllığına kiralamak şartıyla gibi teklifler yapan insan gerçekten kulübünü düşünen kişidir. Bu adamın derdi başka.

Bu saatten sonra babayı alırsın sen ilişkileri sonlandırma vaktidir.
Sanarsın diğer mevkilerde üst düzey oyuncu oynuyor da artistlik yapıyor. Sokağa koydan yüzüne bakmayacak malları orta sahada oynatıyorsun ne anlatıyor bunlar.
Bu yapılan 2. kahpelik ilkini irfanda yaptı şimdi de bu. Kazımı falan kiralık verirdik en kötü.

Bir parantez de dubois için.
Dayı sen bu saatten sonra bir daha bu kulüpte forma giyemezsin getir verdiğimiz parayı ve maaşı defol git.
Dubois açısından da bu duruma bakmıyorum yazın kamp dönemi leş atıyordu çok süper performansı için kalsın demedi kimse birine bir şey olursa bek orjinli adam yok diye kalsın istendi.
Ben bu saatten sonra kendisine kulüp bulmasını geri geldiğinde kampa kadar süre tanıyacağımızı sözleşmesinin sonuna kadar a2 takıma göndereceğimizi ve kiralık ve fesih hiç bir teklifi kabul etmeyeceğimizi söylerdim.
Hadi bakalım 32 yaşında kimsenin istemediği max 200 bin euro maaş teklif edilen oyuncu olmak nasılmış görsün.

Bunları şimdi menajerine iletirdim ki psikolojisi de bozulsun bok gibi performans verisn

Son düzenleme:
Valla kızgın olanları hiç anlamıyorum. Sen geri çağırma maddesi koymazsan adam 5M'da ister 10M'da. Bu işler o kadar kolay mı, herkes plan program yapıyor. Adam yerini doldurur doldurmaz, sen mağduriyet yaratıyorsun. Kimse babasının oğlu değil, tövbe est.

Üst Alt