Göksel Gümüşdağ: "Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Bey teklifte bulundular" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksel Gümüşdağ: "Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Bey teklifte bulundular"

Bunların hiçbir transferi beni korkutmuyo açıkçası özil mözil irfanıda alsınlar hiç umrumda değil valla

rvp nani patladı,bizde falcaolu serili nzonzili daha geçen seneki kadro patladı,diğer takımların yıldızlar topluluğu olduğu sezonlarda barış özbekli serkan çalıklı kadro,elmander necatili kadro,umutlu buraklı hamzalı kadro,uğurlu ferhatlı kadro şampyon oldu

bu oyuncu gelirse çocuğumu keserim,bu oyuncu gelirse şampiyon oluruz,bu oyuncuda gelirse ligi hiç oynatmasınlar,şuda gelirse şlyi alıyogibi bişey yok herkes böyle yaza yaza milleti zehirledi

biz bi oyun ortaya koyalım geliştire geliştire gidelim oyun oyuncuları değerli kılsın yemişim transferini millet alıp dahada batsın

Irfan'in şikecilere gitmeyi kabul edeceğini sanmiyorum. Mesut, Pelkas, Gustavo, Mert Hakan malı ve Ozan malı var. Kendi ayağına kurşun sıkmak olur. Ayreyeten Mesut'un gölgesinde kalmak isteyeceğini de sanmıyorum.

Adamın yakın arkadaşları da bizde oynuyor, bize gelmek isteyecektir. Anca fener baş döndürücü bir teklif yaparsa olur (sanmıyorum). O zaman da kimse kızmasın herife.

Almayın şu adami geri çekildik deyin bu işe yaramiyosunuz zaten GS parasini çarçur etmeyin organda fenete gitsin yedek beklesin kendi bilir.

Kadıköydeki son maçta bariz maçı fnere verdiler göksel çıkıp orada bile 2 laf edemedi. Bırakın çok sevdiği koç a versin irfanı.

16 yabanci serbest mi? Serbest, bu durumda yerli bir oyuncuya 5milyon Euro dahi verenin kafasinda bir sorun var derim.

Bizimkiler akıllanmayacak anlaşılan. Anadolu takımlarından yaptığımız transferlerin %90 ından fayda göremedik. Üstüne bir sürü de kazık yedik. Almayın kardeşim Türk takımlarından futbolcu falan. Gidin almanyadan hollandadan fransadan yerli bakın. En azından onlar iyi bir altyapı eğitimi almış olurlar.

Bizimkiler akıllanmayacak anlaşılan. Anadolu takımlarından yaptığımız transferlerin %90 ından fayda göremedik. Üstüne bir sürü de kazık yedik. Almayın kardeşim Türk takımlarından futbolcu falan. Gidin almanyadan hollandadan fransadan yerli bakın. En azından onlar iyi bir altyapı eğitimi almış olurlar.
E.Akbaba fransa altyapısı

Üst Alt