Göksenin Köksal: "Curry olsa fark etmez" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göksenin Köksal: "Curry olsa fark etmez"

goksenin-koksal-14-05.jpg

Başarılı savunmayla Galatasaray'ın Eurocup zaferinin mimarlarından olan Göksenin Köksal, AMK’ya konuştu.

Halid KAYACAN / ÖZEL HABER

Yaptığı başarılı savunma ile dikkat çeken ve bu konuda da oldukça iddialı olan Göksenin, NBA’de bu sezon MVP seçilen Stephen Curry’ye bile meydan okudu:

“Ergin abi bana hangi görevi verirse versin kusursuz yapmaya çalışıyorum. Savunmanın yanında hücuma da katkı sağlamak için her gün daha çok çalışıyorum. Ruhumda savunma var. Karşı takımda kim olursa olsun Avrupa’nın hatta dünyanın en iyi oyuncusu olsun. Hiçbir şekilde geri adım atmam. Stephen Curry veya Russell Westbrook olsun hiç bir şekilde geri adım atmam. Kimseden korkmamak lazım. Milli takımın oyuncusuyum. Belki bu iki isimle de milli takımda karşılaşabilirim. O zaman da onlara adım attırmam. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Çok çalıştık ve Eurocup’ı kazandık.”

AMK Spor

Göksenin Köksal: “Curry olsa fark etmez”

Lazların kafa çalışmıyor hacı :(

bir laz olarak yüksek mühendisim sen lazların kim olduğunu bilmiyorsun bence o yüzden afkurma , derler bizim burada

göksenin köksal trabzonlu olduğundan etkin kimliğinin bizimle bir alakası bulunmamaktadır he kendisini çok severim o ayrı

biz mahlukları kökenine göre yargılamayız ama yaptığın yorumları hoş karşılamam da mümkün değildir

Üst Alt