GSC Haber - Gomis Affedildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gomis Affedildi

Yanlış. Hem de çok yanlış. Diğer futbolcular da nasıl olsa tatlıya bağlanıyor diye istediğinde oynamıyorum derse! Sözleşmeli bir futbolcuya hoca oyna derse oynar, yanımda otur derse oturur. Sözleşmeler boşuna yapılmıyor. Evet futbolcuların bazı kaprisleri çekilebilir. Ama ben oynamıyorum diyemez sağlıklı bir futbolcu.

Son haftalarda takım daha çok etkilenmesin diye göstermelik bir tatlıya bağlama yapılmıştır. Bir kere ( Gomis'in bu 2. ) kalp kırıldı mı daha dikiş tutmaz.

Nasil rezalet karar degil aga??? Adam ben birfaha oynamayacagim demis. Bir oyuncun sakat digeri sari kart cezalisi. Takim icinde konsantrasyonu bozan bi olaya sebebiyet veriyorsun. Puan kaybini ben bu olqya baglarim, kim bilir daha neler oldu. Bu karaktersizin affedilmesi kabul edilebilir bi durum degil bence

Ben edemedim şampiyonluk yolunda 1 dakika bile süre alsa inanılmaz büyük katkı beklerim ancak öyle affolur.

Dediğine katılıyorum. Bence göstermelik bir karar bu arada belli ki lider oyuncular ortam bozulmasın diye rica etti, Gomis'te özür dilemiştir işte göstermelik kapanmıştır. Seneye olmayacağı zaten net, bundan sonrada şans bulması zor diye düşünüyorum.
Ya belki de icardinin sakatlığı nuksetme durumu var gomise muhtacız falan her şey olabilir bilmiyoruz.

Üst Alt