Gomis, Galatasaray'ın Şartını Kabul Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Galatasaray'ın Şartını Kabul Etti!

son teklif yapılsın hala düşüneyim diyorsa da Başkasını bulsunlar hiç olmadı Vagner love yada Riad Bajic i kapın getirin bari.

Sağlık sıkıntısı çıkacağını hiç düşünmüyorum senede 45 maç oynuyor neredeyse adam
Ama Bu kadar uğraştırıp bu kadar yüksek maaliyetler ile gelmesin bundan sonra resmen OM'dan istediği şartları bekleyip Galatasaray'ı yedekte bekletiyor ...

Yanlış transferin ağababası.
Geçen sezon kapımızda yatan Dembele'yi almadılar. Bu sezon bilgi gelmiyor. Fakat geçen sezon bu adam iki kere haber gönderdi Galatasaray'a sizi daha fazla beklemicem diye. Teknik direktör belli değil diye gelmedi haberleri komple yalan. Transfer dediğin öyle olur. Galatasaray'ın buna ihtiyacı var.

Gomis iyi isim. Gol falan atar. Ama beslerseniz. Beslerseniz Eren de gol atar. Besleyebilseydik Podolski hepsinden iyiydi. Benim futbol görüşüme göre tabi.
Takımı ileri taşıyan Bruma gitti. Sneijder gitmese bile teknik adam istemiyor. Belhanda peşinde falan koşuyor bizimkiler ki o adamı oynatabilmek iki tane meziyetli ve tempolu orta sahaya bağlı.

Ben olsam Eren ve Sinan'a güvenirim. Porto güveniyor. Sinan kanat olmuyor ama forvette çok gol atar. Bu mali durumda yatırımımı orta sahaya, kanat oyuncularına, defansa ve beklere yaparım. Ha olsa elimde delaney, stefan marius johansen, yedekte de tolga ciğerci o zaman forvete Eren ve Sinan yanında Gomis'i transfer etmeyi düşünürdüm.

Şenol Güneş'in takımına Sinan'ı koy ligde en çok gol atan oyuncu olur. Eren rahat olur. Forvet oyuncunu besleyemezsen kalitesi ortaya çıkmaz. Bu Podolski için de, Etoo için de, Ronald0 9 için de geçerli...

Üst Alt