Gomis: "Penaltı olduğu çok belliydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dfe118cd91334d10b9c05418ac37b2c8.jpeg

Galatasaray’ın Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, 0-0 biten derbi mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu. Gomis’in karşılaşmayla ilgili değerlendirmeleri şöyleydi:

“Öncelikle çok iyi maçtı. Tribünler harikaydı. Daha önce böylesine bir atmosfer görmedim. İki takımın da taraftarının burada olmasıyla güzel bir ambiyans oldu. Umarım maçtan sonra iki takım taraftarı arasında herhangi bir olay ve şiddet olmaz.”

“Takım olarak beklentiyi karşılayamadık ancak yine de 1 puan aldık ve yenilmezliğimizi sürdürüyoruz.”

“Penaltıyı gördüm ve çalınmayınca kızdım. Penaltı olduğu çok belliydi. Böylesine detaylar maçın sonucunu değiştiriyor. Cüneyt Çakır’ın yanına gidip sorumluluğun onda olduğunu ve maçı iyi yönlendirmesini söyledim. Ona, ‘Biz her gün çalışıyoruz. Sizin de daha çok çalışmanız lazım.’ dedim."

"Gol olmaması oyunumuzu etkiledi. Umarım gelecekte doğru kararlar verilir.”

“Maçı kazanmak için sahaya çıktık. Penaltı olsaydı öne geçip kazanacaktık ama olmadı. Hala yenilmeziz. Bazen iyi, bazen kötü oynayabiliriz. Lig uzun, daha iyi sonuçlar gelecektir.”

galatasaray.org

GSCimbom Portal

Herif o kadar iyi niyetli ki Cüneyt’in yaptıklarını masum hatalar sanıp çalışınca düzeleceğini düşünüyor

İki tarafa da kafayı yediren bi hakem vardı sahada. Her Fener-Galatasaray maçında aynı haltı yiyor ve nası oluyorsa gene alıyor düdüğü.
Bi seferinde monte edecekler o düdüğü ama ne zaman görecez bakalım.

Pozisyon penalti degilmis arkadaslar

Yeni kurala gore yere dusen oyuncunun destek aldigi koluna top carparsa devam karari uygulanacakmis

ben fenerlilerin neden çıldırdığını çözemedim.. hatam varsa düzeltin

fb :
Denayerin pozisyonu kırmızı da verebilirdi ama buna kesin kırmızı denemez
serdarın pozisyonunda jansen ayağını araya sokuyor ama topa en ufak teması yok serdarın topa vurmasını engelliyor.geçen sene aynısı oldu josef topa dokundu fenere penaltı çalındı dokunmasa serdara faul olacaktı
serdarın el pozisyonu..top takım arkadaşından sekiyor eller aşağıda ve kapalı sayılır net devam

GS: Ozanın maçın başında Marianoyu düşürmesi 2 dk. sonra aynısına sarı verdi..
Fernandonun tertemiz topa dokunduğu faul bile olmayan pozisyona sarı kart verilmesi
Denayerin kafası sonrası el pozisyonu..bu tartışılır fakat serdarın pozisyonundan daha ağır..bir kere topa bizim adam vuruyor takım arkadaşında sekmedi ve de en önemlisi kol açık biçimde hava topuna çıkıyor fenerli (netoydu yanımıyorsam)
2. penaltıyı konuşmuyorum kim ne derse desin ona her yer penaltı çalınır
Belhadanın atılması bence net doğru karardı ayağını takıp hakeme yem attı hakem de yemedi..

Pek spor programı izlemem dün ermana denk geldim asporda..nerdeyse birebir enle aynı şeyleri söyledi elini öpesim geldi..:)

Son düzenleme:
Üst Alt