Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

Balon haber çıkmaz umarım.Bu sene büyük sıkıntı yaşıcaz Gomisle ilgili.Fatih hoca üzerini çizdi artık.Hayır gelmez bize Gomisten.

Valla 29 gol atmış süper... Golleri izledim az önce. İlk yarının başında attığı golleri bir kenara koyarsak özel becerisiyle attığı gol yok. Çoğu al da at. Hele penaltıları saymazsak -ki penaltı özürlü- son 10 gol, asisti yapanın atacağı golü Gomis'e servis etmesi. O boy ve cüsse ile bir tane sıyırttırarak attığı golün dışında kafa golü yok; hatta aklıma gelen tehlike yaratacak kafa vuruşu yok(maicon verdiği katkıyı da göz önüne alın bir de)... 29 golün hakkını veriyorum fakat, golleri arka arkaya izleyince aklıma şu atasözü geldi "ederinden fazla değer, soytarıyı kral eder".

Gomis'i değersizleştirmeye gerek yok arkadaşlar 29 gol çok önemli....ama işin gerçeği şu var...takım oyununa katkısı yok forvet sadece kendisi atmayacak takıma da gol attıracak,ayrıca bu sezon geçen sezonki gibi bitiricilik sunamazsa takım oyunu katkısı olmadığı için ve bu zam muhabbetinden dolayı bedavaya bile gönderilemeyen adama dönüşebilir,bu yüzden 10 civarı teklif varsa gerçekten hemen gönderilmeli

Gomis'i değersizleştirmeye gerek yok arkadaşlar 29 gol çok önemli....ama işin gerçeği şu var...takım oyununa katkısı yok forvet sadece kendisi atmayacak takıma da gol attıracak,ayrıca bu sezon geçen sezonki gibi bitiricilik sunamazsa takım oyunu katkısı olmadığı için ve bu zam muhabbetinden dolayı bedavaya bile gönderilemeyen adama dönüşebilir,bu yüzden 10 civarı teklif varsa gerçekten hemen gönderilmeli
Aslında takım oyununa katkısı var.
Geçen sezon özelikle başak ve bjk maçlarında attığımız ilk gollerde stoperleri sırtına alıp ters tarafa götürdü.
Bunun dışında bir çok maçta kanatlara ve geriden gelenlere alan açtı.

Ancak yaşı ve paragoz olması sebebiyle 10 milyon üstü bir rakama gitmesi bizim için daha hayırlı olur.

Ha yerine burak gelecekse, kesinlikle gitmemeli hatta gomise istediği zam yapılıp kalması sağlanmalı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

cok eksigimiz var. birde bu giderse forvette lazim olacak 2 tane. kalsa fayda saglamayacak gibi. ne düsüneyim bilmiyorum.ayin 17 si gelmis zaman daraliyor. bu adam neden bu hale geldi ya, ne istedi de vermedik birsey mi kacirdim? sözlesme belli hersey belli neden zam diye tutturdu?

Vallahi isteyeni varsa gitsin, helen11 milyon gibi sıcak para gircekse kasaya. Ama bizim yönetim de oyuncu alabilecek mi ki? Defans - 8 numara - Forvet lazım olacak

Galatasaray'da Ndiaye ve Denayer'in parası Gomis'ten

Al Hilal'in Bafetimbi Gomis ısrarı henüz bitmiş değil.

Gomis'in, ''5 milyon euro da verseler, gitmem.'' dediği Suudi Arabistan temsilcisi; Fransız yıldıza 6.5 milyon euro'luk, Galatasaray'a da 11 milyon euro'luk yeni bir teklifle masaya geldi.

Üst Alt