Gomis Transferinde Fark Kapanıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis Transferinde Fark Kapanıyor!

Hangi kulubden geldigi onemli degil, onemli olan o futbolcudan beklentimiz. Gomis tabiki yildiz bir oyuncu degil ben bunu soylemiyorum zaten, ama burada bakiyorum arkadaslar 25-28 yas arasi yildiz forvet istiyor. Ben de soruyorum, istemekle olmuyor isim verin bana mesela, kim? Bu alacagimiz oyuncu mesela hangi sartlarda gelir peki? Gomis i suanda almak belki daha kolay ki unutmayalim ligi erken acmak zorundayiz bir de. Kisaca agirdan alamayiz.
kiralik gelsin ozaman bu kulupte yeterince degerinden fazla para kazanan topcu var zaten

Şimdi basit bir hesap 3.5 maaş ile 3 yıllık sözleşme => 10.5 + 3 milyon bonservis 13.5

Ben Gomis kötü forvet filan demiyorum ama yaş 32 en fazla 1 bilemedin 2 yıl üst düzeyde oynayabilir Drogba-Eto'o performansı beklemesin kimse ondan

1-2 yıl oynaması için mi 13.5 milyon euro para vericez bu karaoğlana ?

Daha sonra Galatasaray niye batıyor batar tabi böyle takımla alakasız forvet Eren'e göm bu kadar parayı De jong denen emekliye göm parayı Tolga-SErdar gibi adamlara göm parayı cavanda-donk gibi adamlara göm parayı

Resmen koca Galatasaray'ı batırdı adam 2 yılda ...

Buna katılıyorum

Çok para ödeyeceksek kalsın

O parayla daha iyi forvetler bulabiliriz

Transferin bitmesine 2 saat kala wesleyin de jong ikna etmesi suç mu? Fatih terim i de wesley gönderdi dimi kinin bu yüzden çünkü

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya reys ne kini işinize gelmeyen yorum kin ile yapılmış mı oluyor yani

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomisin attigi 20 golün 3 penaltidan bayada kafa gölü var ve en önemlisi hemem hemen bütün golleri adrese teslim paslar sonucu atmis. Simdi böyle bir adam aliyirsa sagdan soldan iyi pas cikaracak oyuncular sart oda bizde varmi? Pek öyle görünmüyor. Ve bundan dolayi bize gelirse bu sezon atttigi 20 gölün baya altinda kalabilir

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Pardon, ben 2019 da bitiyor zannettim o yuzden oyle cevap verdi Hakkı'ya. O zaman mecbur satin alacagiz.

Zamanında Swansea bonservissiz almıştı Gomis'i. 2-3m€ gibi sembolik bir rakama bırakırlar zaten.

Ama Rudi Garcia istiyorsa işimiz çok zor. Bu sene aslanlar gibi oynadı Marseille'de. Kaptanlığa kadar yükseldi. Kaptanlığının devamını ve güzel 2+1'lik bir kontrat önerirler iş biter. Marseille şuan bizden daha cazip durumda. Sonuçta adamın şuan burada mevcut bir düzeni var. Yeni bir maceraya yelken açmak istemeyebilir.

Gomis 35ine bastimi bizden 3 milyon euro alacak beyler yapmayin etmeyin en buyuk ozelligi atletizmi olan bi forvete bu paralari bu yasta vermek kerizliktir

son vuruslari vasat zaten

Zamanında Swansea bonservissiz almıştı Gomis'i. 2-3m€ gibi sembolik bir rakama bırakırlar zaten.

Ama Rudi Garcia istiyorsa işimiz çok zor. Bu sene aslanlar gibi oynadı Marseille'de. Kaptanlığa kadar yükseldi. Kaptanlığının devamını ve güzel 2+1'lik bir kontrat önerirler iş biter. Marseille şuan bizden daha cazip durumda. Sonuçta adamın şuan burada mevcut bir düzeni var. Yeni bir maceraya yelken açmak istemeyebilir.
Fener malbuenayı aldı diyorlar üstad olabilirmi böyle birşey

Fener malbuenayı aldı diyorlar üstad olabilirmi böyle birşey

Valbuena eski Marseille'li olduğu için ayrı severim. O yüzden fenere transfer olmasını istemem. Fakat ne yazık ki transferin gerçekleşme ihtimali çok yüksek gibi. Fenerin ısrarlı olduğu yazıyor fransız medyasında. Lyon Valbuena'yı 7-8m€ gibi bir rakama almıştı. Sözleşmesi 2018'de bitiyor. Bu transfer gerçekleşse bile en azından 5-6m€ gibi bir rakama bırakacaktır.

Valbuena Lyon'dan yıllık brüt 6m€ gibi bir maaş alıyor. %49 vergiyi düşünce eline kemiksiz 3m€ gibi bir meblağ düşüyor. Fenerin minimum bu rakamı vermesi lazım. Ama Valbuena Türkiye'ye gelmeyi ister mi, o da bir muamma tabi.

Gomise ağız burun kıvıranlar olmuşta bu adamı alsak öpüp başına koysun bence herkes.Dursun için büyük hamle çünkü.Geçen sene fransada izlediğim Gomis bizim ligdeki stoperleri sırtına alır golleri sıralar.Bence bonservisi ve yıllık ücreti normal.Daha altına adam zaten bizim ülkeye gelmez.Yinede bana son dakkada alamayız gbi geliyor.

Şimdi basit bir hesap 3.5 maaş ile 3 yıllık sözleşme => 10.5 + 3 milyon bonservis 13.5

Ben Gomis kötü forvet filan demiyorum ama yaş 32 en fazla 1 bilemedin 2 yıl üst düzeyde oynayabilir Drogba-Eto'o performansı beklemesin kimse ondan

1-2 yıl oynaması için mi 13.5 milyon euro para vericez bu karaoğlana ?

Daha sonra Galatasaray niye batıyor batar tabi böyle takımla alakasız forvet Eren'e göm bu kadar parayı De jong denen emekliye göm parayı Tolga-SErdar gibi adamlara göm parayı cavanda-donk gibi adamlara göm parayı

Resmen koca Galatasaray'ı batırdı adam 2 yılda ...

Bedava Deniz Kadah bile daha iyi olurdu Eren'den. Enes Ünal'i alamayacagimiza göre niye gidip Burak Yilmaz'i sattik anlamak güc. 8 milyona sattik 2si trabzona 2si komisyona gitti , kaldi 4 milyon. eren'i de 4'e aldilar. burak'in ücretinden sikayet ediyorduk gittiler kasimpasanin forvetine burak'a oranla daha rezil bir sözlesme yaptilar.

3 milyondan 3 yil kontrat = 9 milyon+ bonservis = 11.5 mac basilarla birlikte 13 milyon euroyu bulur ama oynayacagi surada max 2 sene

balotelli'ye yillik 4 milyondan 3+1 kontrat ver + gol krali oldugunda 1 milyon prim ver kosa kosa gelir. artik komisyon isini de kendini cebinden halleder zira vergi cenneti türkiye.. 27 yasina girecek balotelli dururken 32lik gomis'i almak hic akil mantik isi degil

Üst Alt