Gomis'in Menajerinden Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis'in Menajerinden Açıklamalar!

Ya menajerine ayar verir ya da settirip gider Gomis efendi

Hayatında kazanamayacağı paraları almış halen utanmadan konuşuyorlar

Ayrıca iddialıyım Gomis efendi bizden gitsin bizi çok ama çok arar

Biz ise eminim ki Gomis'i ÇOK ARAMAYIZ

En yakın örneği Bjk'den giden Mario Gomez'dir.

Ne oldu gitti de Bjk'deki günlerini mumla arıyor şimdi

Bu adamlar benim gözümde Türkiye'nin ve taraftarın kıymetinin farkına varamamış futbolcu müsveddeleridir NET...
En guzel ornek Sneijder. Futbolcuya fazla yuz vermeyeceksin. Yonetimin davranisi yerinde.

yönetimin mallığıydı sneijder meselesi. tavizi veren de kendileri sonra bıcak gibi kestirip atanda. sorarlar adama kim suçlu bu duruma diye. bence yönetimdi.
Hangi Yönetim?
Fiilen olmayan ve şu olayda bile parmağı olduğu iddiası olan Dursun yönetimi mi?
Adamın görevde iken verdiği zarar yetmez miș gibi, sonradan fazla fazla ödenen para iddiaları, şimdi de daha iyi sözleşme sözü verdi iddiaları başladı.

Eskiden de bazi afrikalilar boyle sorunlar cikarmislardi

Turkiyeyi zihinlerinde konumlandirdiklari yer sebebiyle yapiyorlar

Hangi Yönetim?
Fiilen olmayan ve şu olayda bile parmağı olduğu iddiası olan Dursun yönetimi mi?
Adamın görevde iken verdiği zarar yetmez miș gibi, sonradan fazla fazla ödenen para iddiaları, şimdi de daha iyi sözleşme sözü verdi iddiaları başladı.
dursun ve saz arkadaslarından bahsediyorum. tavizi verende kendileriydi hem sneijder hem menajeri albers'e. sonra biz bunu kabul edemeyiz diyip posetleyip gönderen de.

yönetimin mallığıydı sneijder meselesi. tavizi veren de kendileri sonra bıcak gibi kestirip atanda. sorarlar adama kim suçlu bu duruma diye. bence yönetimdi.
Dursun yonetimi aciz bir yonetimdi, sneijder de bu acziyeti kullandi. Giderken de aglayarak gitti. Ve bir cok taraftar da gitmesini ister durumdaydi. En kotusu bu. Bugun ayni sey gomis icin de gecerli. Cik sozlesmene uy, topunu oyna. Triplere girdin mi taraftar siler atar.

Dursuuuuunnn gün yüzü görme!Adi,şeref yoksunu,hain!Gomis içinde teklif varsa,değerlendirilsin.Bu saatten sonra kimseye zam yapma lüksümüz yok.Zam isteyen defolup gitsin.

gomis efendi herşeyi berbat ettiğinin farkındasındır umarım. bu taraftar seçim yapması gerektiğinde seni değil imparatorun tarafını seçer bunu çok iyi bilmen gerekir. para herşeyden daha önemliyse bas git arabistana bizim paracı karaktersizlerle işimiz olmaz

Zaten dünyanın parasını alıyor.Bir kuruş bile zam yapılmamalı.Arabistan haberi doğruysa bir dakika bile beklemeye gerek yok.

Senelik 3.350.000 Euro 33 yaşında çok yüksek para. Bence konu uzatılmamalı. Sözleşme uzatmak istiyorsa daha azını kabul etmek zorunda 35 yaşında olacağı için.

Bunlar doğruysa uzamanı dilerim Sn. Bafi
(elbette sağlam bir bonservisle)
Yoksa tıpış tıpış oynayacan zaten poldide yapılan mallığın tekrarlanacağını sanmam.

İmza ücreti, maç başı, şampiyonluk primi derken yıllık 4,5 milyon euroyu buluyor ücreti. Aynı ücreti verebilecek bir takım bulursa hiç düşünmeden gidebilir. 33 yaşındaki adamın sözleşmesini de iyileştirecek halimiz yok. Yönetim haklı bu konuda.

Bu menajer bozuntularından gına geldi. Futbolcusuna nasıl zarar verdiğinin farkında bile değil. Hafıza i beşer nisyanla maluldür diyelim ve bunu unutturacak Gomis hikayeleri için dua edelim. Yoksa ben bu adamın her saçmalığında aklıma menajerinin para ver ya da +1 daha kontrat uzat tehdidini hatırlayacağım. Sonra ben Gomis'e çemkirecek Gomis içine kapanacak kısır döngü, güçlü girdap... Olan Galatasaray'a olacak. Bu saatten sonra hemen yollansın isterim. Zira adamın talepleri sinirlerimi geriyor. Küçük maçların golcüsü Aleyna Tilki Hanım'ın efsanesi bey yormasın bizi.

Üst Alt