Gomis'ten Terim'e Transfer Önerisi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bah.jpg

Fransız yıldız, Terim'le yaptığı sohbette Bahoken'in ismini verdi

Şampiyonluk kutlamalarından sonra Fatih Terim, Dünya Kupasına gidecek oyuncularla teker teker sohbet edip hepsine teşekkür etti, başarılar diledi.

Terim'in Fransa'ya tatile göndermeden önce sohbet ettiği isimlerden birisi de Bafe Gomis'ti. Başarılı hoca, gelecek yıl kendisini daha rahatlatacak bir 9.5 numara transferi düşündüğünü söyledi.

Buna sevinen Fransız yıldız, Strarsbourg'la sözleşmesi biten Stephane Bahoken'in Corgnet ile bu sistemi oynadığını ve başarılı olduğunu, bonservisinin de elinde olduğunu söyledi.

Terim, Kamerunlu golcünün ismini not etti.

Sabah

çok karısma gomis bu işlere sonra yönetim işlerine karışıyor diye postalarlar adamı. bknz. sneijder

dicem neyseki drsun çapsızı yok.

Pozisyon alma ve son vuruş kabiliyeti iyi gibi görünüyor ama peşin kararlı olmamakta fayda vr. Ayrıca tapusunun elinde olması pek de önemli değil, sadece giriş biletinde biraz avantaj sağlayabilir o kadar.
Ya bonservise 2 M yada imzaya 1,5-1,75 M ......Tercih sebebi olmak için ben pek fark farkedemedim...

Burak bu arkadaşdan daha yetenekli gibi duruyor ama burada nereeyse kimse geri istemiyor. Sebebi de malum attıkları değil, ofsayt ve kaçırdıkları ile arkasındaki 10 kişinin binbir emekle sahip olup ayağına kadar götürürken harcadıkları emeği hovardaca heba etmesiydi. Burağın 10-15 i geçmeyen yüdesini bu arkadaşta oranlayacak kadar derin bilgimiz olmadığı knaaatindeyim..
Galatasaray a faydalı olan ve daha da faydalı olmak için daha fazla bişeyler yapma gayretindeki Gomis in referansı elbetteki kıymetlidir. Fakat özellikle maddÎ çalkantı ve riskler içinden geçmekte olduğumuz bu dönemlerde mümkün olduğunca daha tanıdık güvenli somut dataların ışığında riski olabildiğince düşük tutmaya çalışmakbenzer hataların tekrarını engellemeye yardımcı olabilir.

çok karısma gomis bu işlere sonra yönetim işlerine karışıyor diye postalarlar adamı. bknz. sneijder

dicem neyseki drsun çapsızı yok.
Ben işin yönetim tarafında değilim. Benim kafama takılan sahada ki tepkiyi yönlendirme ihtimali.

Bu oyuncu alınırsa Gomis kendini sorumlu hissederek daha bi canla başla iyi ve tavsiyesini parlatmaya iştahlı olacaktır mutlaka..

Peki ya bir başkası alınırsa gomis, benim adamımı almadınız alın işte adamınız bu deyip sabote etme gibi bir strateji içine girer mi...???????????????

Üst Alt