Gömlek Önerileri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gömlek Önerileri

Bir ara benim dolabımda da 40'a yakın gömlek vardı. En kaliteli markasından tut da pazardan olmak üzere. Zamanla azalttım şimdi 10-15 tane falan kaldı. Ütü olayından dolayı zamanla gömlek giymekten soğudum. Tişört candır, özellikle de bol olanı. İş için mecbursan o ayrı tabi. Tudors gibi markalardan uzak durun. Gömlekleri zamanla tüyleniyor, ayrıca kumaşı da çok kötü. Altınyıldız markası iyidir, gömleklerini uzun seneler giydim. Kardeşimin hediye ettiği Altınyıldız marka gömleği 4 yıldır giyiyorum. Polo marka gömlekler de bayağı şık ve güzeldir. Spor tarz arıyorsan Mavi'yi de önerebilirim.

Network’ün gömlekleri gerçekten çok iyi. Lakin nispeten biraz daha pahalı. İndirim zamanı takip edip beden kaldıysa alıyorum. Cacharel hiç denemedim.
Aldığım hiçbir Cacharel markalı üründen pişmanlık duymadım, denemeni öneririm. Ancak biraz pahalı bulursun anladığım kadarıyla. Pierre Cardin de iyidir, fiyatı biraz daha makul, ürün çeşitliliği çok daha fazladır. Yalnız internet üzerinden almanı önermem; ürün çeşitliliği ne kadar fazla ise demode çıkma ihtimali de bir o kadar fazla oluyor, tecrübeyle sabittir. Beğenmezsen iade edebilirsin gerçi...

Gömlek erkeğin en önemli kıyafetlerinden biridir. İş yerinde gömlek giyme zorunluluğu varsa bu daha önemli bir hal alıyor. Ben bu konuda çok sıkıntı çekiyorum. Kullandığınız bizim bilmediğimiz gömlek markalarını ve görüp beğendiğiniz gömlek çeşitlerini paylaşalım. Yardımlarınız İçin teşekkürler.

Kendimi mecbur hissetmeden beğenerek isteyerek aldığım en son gömlek bu.

Ekli dosyayı görüntüle 49917
Öncelikle aldığın bu gömlek gerçekten güzel. Tavsiye olarak da beymen club'ın gömlekleri kesim ve renk olarak çok güzel, çok beğenceksin. Genelde düz renkler var ama.

Aldığım hiçbir Cacharel markalı üründen pişmanlık duymadım, denemeni öneririm. Ancak biraz pahalı bulursun anladığım kadarıyla. Pierre Cardin de iyidir, fiyatı biraz daha makul, ürün çeşitliliği çok daha fazladır. Yalnız internet üzerinden almanı önermem; ürün çeşitliliği ne kadar fazla ise demode çıkma ihtimali de bir o kadar fazla oluyor, tecrübeyle sabittir. Beğenmezsen iade edebilirsin gerçi...

Cacharel’e baktım fiyatlar normal. Yeni sezon 150-200 arası. Araştıracağım deneyeceğim. Öneri için teşekkürler.

Üst Alt