gondol | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gondol

Bu yaşa kadar hayatımda luna parka gitmemiştim. Çünkü malum, TR'de yaşıyoruz ve bu tür eğlence mekanları ciddi denetlemeler ve bakımlar gerektiriyor. O denetlemelerin ve bakımların yapıldığı konusunda ciddi tereddütlerim olduğu için hayatta gitmem diyordum.

Neyse, dün arkadaşın yoğun ısrarı üzerine arkadaş grubuyla gidip tecrübe ettiğim alettir. Bu yetmiyormuş gibi hiç binmeyenler -ben dahil- en arkaya oturduk ki bu da zevki doruklara çıkardı. Yükseklik korkum yoktur, ama fena küfür ettim. :D Heyecanı direkt can güvenliğinizin olmaması suretiyle yaşatan çok fena bir alet. Çünkü sizi tutan tek şey dandik bir demir, elinizle zorlasanız muhtemelen kırılır. Ek olarak, en yüksek hıza ulaştığımda aklıma gelen tek şey ise aletin bakımlarının doğru ve düzenli bir şekilde yapılıp yapılmadığı oldu.

Velhasıl, herkese en az 1 kere deneyimlemesini tavsiye ederim. :D

hayatımda 1 kere bindim bunun 360 derece dönenine onda da mide pert oldu. paranla rezil olmak diye buna derim
Kamikaze dedikleri zimbirti di mi :/ gozum yemedi hic onu
Cesaretini tebrik ederim
Bu gondolda mide bulantısı olmuyor.
Ama gondoldan sonra gözüm onda kalmıştı benim de. Arkadaş ona da binmiş daha önce. Hiçbir zevk almadım, sadece miden bulanıyor, zaten her yeri kapalı olduğu için pek bir şey de görmüyorsun demişti. Benim gözüm onda kalınca, diğerleri de binelim madem dedi. Neyse tur tamamlansın diye bekliyoruz çığlıklar, küfürler filan... En son herifin biri abi yeter indir artık aw diye haykırınca vazgeçtik. :D

Onun yerine dönen üstten inen bi koruması olan alet vardı adını bilmiyorum, ona bindik. Bak o da çok fenaydı.

Gondoldan sonra gözüm onda kalmıştı benim de. Arkadaş ona da binmiş daha önce. Hiçbir zevk almadım, sadece miden bulanıyor, zaten her yeri kapalı olduğu için pek bir şey de görmüyorsun demişti. Benim gözüm onda kalınca, diğerleri de binelim madem dedi. Neyse tur tamamlansın diye bekliyoruz çığlıklar, küfürler filan... En son herifin biri abi yeter indir artık aw diye haykırınca vazgeçtik. :D

Onun yerine dönen üstten inen bi koruması olan alet vardı adını bilmiyorum, ona bindik. Bak o da çok fenaydı.

Asansor diyorlar ona galiba

çocukken bunun terso yapanına binmiştim ranger idi sanırım adı ondan beri binmedim ne gondola ne rangera. bence keyifli oluyo

Üst Alt