Göster Kadronu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göster Kadronu!

Cevap: Göster Kadronu!

225053_Galatasaray_SK.jpg

Kadro budur gevelemeye gerek yok...

Ben 4-3-1-2 den yanayım, mevcut kadroya en uygun taktik.Çok iyi kanat adamlarımız olmadığından elimizdeki adamlarla oynanacak en iyi taktik budur.Selçuk biraz daha sağ çizgide oynadımı süper işler bu oyun.

237100_Galatasaray_SK.jpg

Elimizdeki kadro 4-3-3 oynamak icin hic ideal degil.

En guzeli 4-4-2 oynamak karsimizda kim olursa olsun Elmander ve Baros yanyana oynamali bana kalirsa Balta,Servet,Gokhan,Sabri ve Kazim'i hicbir sart altinda oynatmam paf takimdan oyuncu getiririm yinede bu adamlari kadroya almam.

Biz kesinlikle 4-3-3 oynamıyoruz.Riera ve Kazım'ı forvet olarak görmüyorum.Tipik 4-5-1 oynuyoruz.Yani savunma ağırlıklı sistem.Zaten pozisyona girmekte zorlandığımızdan belli.

253095_Galatasaray_SK.jpg

En iyi kadro bu olur kanimca.. Macin gidisatina gore Sercan - Elmander degisikligi eger gerideysek.. Engin - Elmander degisikligi yada Kazim - Elmander degisikligi olabilir.

253095_Galatasaray_SK.jpg

En iyi kadro bu olur kanimca.. Macin gidisatina gore Sercan - Elmander degisikligi eger gerideysek.. Engin - Elmander degisikligi yada Kazim - Elmander degisikligi olabilir.

Bence tek forvet oynayınca cok zorlanıyoruz,Bursa macında oyun olarak,mücadele olarak fena degildik ama pozisyon bulmakta cok zorlandık.Cok sukur Allahın da yardımıyla son dakikalarda attıgımız golle macı kazanmasını bildik.

Bence tek forvet oynayınca cok zorlanıyoruz,Bursa macında oyun olarak,mücadele olarak fena degildik ama pozisyon bulmakta cok zorlandık.Cok sukur Allahın da yardımıyla son dakikalarda attıgımız golle macı kazanmasını bildik.

Sercan yakin oynar Barosa..

Tek forvet oynarken zaten sorunumuz orta sahanin ileri cikmamasi ve katkida bulunmamasi bir birleriyle yakin oynamamasi oyuzden..

ama Cift oynayinca orta saha yine yardim etmiyo fazla ama 2 kisi olduklarindan 1-2 paslarla, ara toplarla yine atiyoruz ki Bursa macindada oyle oldu.

Sercan yakin oyniyacak yani Barosa

Sercan yakin oynar Barosa..

Tek forvet oynarken zaten sorunumuz orta sahanin ileri cikmamasi ve katkida bulunmamasi bir birleriyle yakin oynamamasi oyuzden..

ama Cift oynayinca orta saha yine yardim etmiyo fazla ama 2 kisi olduklarindan 1-2 paslarla, ara toplarla yine atiyoruz ki Bursa macindada oyle oldu.

Sercan yakin oyniyacak yani Barosa

Dediğin kadronun iş yapması için Sercan 'ın Baroş 'a yakın oynaması lazım yoksa at çöpe.

Muslera

Eboue - Ujfa - Zan - Hakan

Sercan - Melo - Selçuk - Riera

Engin

Elmander

Yedekler: Ufuk-Servet-Çağlar-Sabri-Yekta-Kazım-Baros

Benim kadrom budur. Tek değişiklik opsiyonum Sercan->Kazım form durumlarına göre.

Üst Alt