Gotham - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gotham

Bulamadım 10 sayfa geriye baktım arama motoru çalışmıyor google da net bir sonuç vermedi bulan varsa uplaşın lutfen

Gecen bitirdim ilk sezonu, bence güzel :encouragement: Bu haftada Better Call Saul'a basladim nihayet onu da bitirecegim bu gece.

6. bolumdeyim bruce wayne hep boyle kalacaksa birakacagim, zaman kaybi. Yapim guzel ama karakterler gercek kimliklerine burunmeli, sadece jokerin gecmisini izlemek zevkli.

batman ne zaman ortaya cikcak ya da cikacak mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bolumdeyim bruce wayne hep boyle kalacaksa birakacagim, zaman kaybi. Yapim guzel ama karakterler gercek kimliklerine burunmeli, sadece jokerin gecmisini izlemek zevkli.

batman ne zaman ortaya cikcak ya da cikacak mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son sezonun son bölümünün son sahnesinde ortaya çıkacak. Onda da karartı olarak mı çıkar artık ya da batman ismini kullanmadan bi gönderme mi yapılır bilinmez.

Dizide yasak Batmani kullanmak.

bu da smallville gibi olacak yani. en azindan ergen dizisi degil. bruce da hic olmazsa 20 yasina felan gelse iyi olacak.
Ben de Batmansiz Gotham mı olur diye baştan şüphe ile yaklaştım geç başladım ama müthiş imiş. Karakterler zaten müthiş. Bir de oyunculuklar güzel Olunca tadından yenmiyor dizi.
Bu müthiş kötülerin geçmişlerini güzel oyunculuklarla güzel senaryoyla güzelce öğreniyoruz.

1. sezon dengesizdi, saçmasapan sahneler ile doluydu. İyiydi de müthiş filan değildi

Bu sezon saçma karakterleri pek zaman tanıtmadılar, daha çok James Gordon vs Düşman Ekibi oldu.

Bence ex kız arkadaşı adamı hala seviyor

1. sezon dengesizdi, saçmasapan sahneler ile doluydu. İyiydi de müthiş filan değildi

Bu sezon saçma karakterleri pek zaman tanıtmadılar, daha çok James Gordon vs Düşman Ekibi oldu.

Bence ex kız arkadaşı adamı hala seviyor
yeni bölümü bekliyoruz ama Penguin ve Riddler efsane ikili olabilir Bruce uyandı birazcık

Üst Alt