Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Goygoy ve Gırgır Başlığı | KT

Zeka ,bilgi ,akilli olma gibi ozellikler insanlar arasinda her daim polemik konusu olmustur , cunku guclu kuvvetli olmak gibi nispeten kanitlanmasi kolay bir mevzu degildir ve herkes her konuda digerinden ustun cikamayacagi icin baskin olarak hangi bilginin ya da hangi zeka kirintisinin kaale alinacagi herkesin kendine yontacagi kadar spekulasyona aciktir

Iyi bir hafizaya sahip olmak her zaman bilgiyi dogru yerde kullanabilme yetisine de sahip olmak anlamina gelmez.

Benzer sekilde zeki bir yaradilisla dogmak da kendini gelistiremedigin , donanmadigin surece fazla anlam ifade etmez.

Ornek vermek gerekirse ben kucuklugumden beri yapilan testlerde ustun zekalilarla okumam gerektigi konusunda ailemin telkin edildigi biriyim ama bir baska genetik ozelligim olan tembellik , girisimcilik eksikligi sebebiyle de o atil potansiyel hep boyle millete ego kasmakla yitip gitti

Cunku insanlarin kodlamalarinda zeka bir allah vergisi oldugu kadar , baska ozelliklerle desteklenmedigi takdirde boyle insanlarla polemige girdigin bir seyden fazlasi olmuyor . Kendi hayatinda ,etrafi gozlemlerken , pratikte ve detaylarda etrafindan farkini hissediyorsun , ama bunu kelimeye dokemedigin icin kendini begenmis ilan ediliyorsun , hele bir de uyusuk ,tembel bir adamsan ,bir yaratma gucun de olusmadigi icin o zeka yitip gidiyor seneler gectikce

Melihcim Alp sendromu yaşamadığın için beni anlayamıyorsun. Arkadaşla 1-2 gün beraber takılınca overdose oluyorum beni kimse anlamıyor. Belki @Demir Baş manyağı anlar.

Alp sendromunun aşamalarını sıralamak icab ederse; (konuşsaydık etmez derdin biliyorum)

1- sorgulama: önce neden böyle yanlış bir bilgi verdiğini ve yanlış olduğunu söylememize rağmen neden ısrar ettiğini sorguluyor mantıklı düşünen biri.
2- öfke: yanlış bilginin savunulduğunu gören mantıklı kişi bu çaresiz durum karşısında öfkelenmeye başlıyor.
3- kabullenme: mantıklı kişi birkaç kez yaşadığı öfke nöbetlerinin ardından bunun hiç değişmeyeceğini kabulleniyor.
3- depresyon: durum artık kabullenilmiş olmasına rağmen, sürekli mantıklı kişinin karşısına çıkan "Alpçe Hareketler" sebebiyle kişi psikolojik olarak yıpranarak depresyona giriyor.

Ben de Arda ağabey diyorum. Ne de olsa bilgiyi nakde çevirebilen bir insan. Bir gün malikanesinin havuzunda yüzmek isterim.

Ben Arda ağabey demiyorum. Çünkü maalesef iyi tanımıyorum. Arada görünüp gidiyor. Keşke daha aktif yazıyor olsaydı da tanısaydık ve oy verseydik.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Hala gelmedi cevap yahu :D Hangi konu da bilgili, mesela uçuşlar,hava alanı,yolcu hizmetleri veyahut bagaj hizmetleri gibi konularda benden bilgili kim olabilir burada merak ediyorum. Aynı şekilde Tablet kılıfları konusunda Mehmet Arslaner'den kim bilgili olabilir. Sonuçta Tablet almadan kılıfını alan biridir. ;)

Hala gelmedi cevap yahu :D Hangi konu da bilgili, mesela uçuşlar,hava alanı,yolcu hizmetleri veyahut bagaj hizmetleri gibi konularda benden bilgili kim olabilir burada merak ediyorum. Aynı şekilde Tablet kılıfları konusunda Mehmet Arslaner'den kim bilgili olabilir. Sonuçta Tablet almadan kılıfını alan biridir. ;)

O hikaye muazzam muazzam. Canım kardeşim filminde de çocuğun abileri televizyon almadan anten almışlardı. O geldi aklıma

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O hikaye muazzam muazzam. Canım kardeşim filminde de çocuğun abileri televizyon almadan anten almışlardı. O geldi aklıma

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa lütfen olayı dejenere etme. Tablet kılıfları incelik ve nice araştırmalardan sonra alınması gereken bir edevattır. Öyle ha deyince tablet kılıfı alınmaz. Olayı ajitasyona çevirmeye gerek yok diye düşünüyorum. Tablet kılıfı yahu altı üstü :D

Mustafa lütfen olayı dejenere etme. Tablet kılıfları incelik ve nice araştırmalardan sonra alınması gereken bir edevattır. Öyle ha deyince tablet kılıfı alınmaz. Olayı ajitasyona çevirmeye gerek yok diye düşünüyorum. Tablet kılıfı yahu altı üstü :D
O halde geçenlerde Arda ağabeyin bahsettiği ve benim hayal meyal hatırladığım baston mevzusunu hiç bilmeyin hiç görmeyin daha iyi :D Sonradan hatırladım ve mesajları buldum. Tahmin ettiğim gibi olayın içinde ben de varım. Olmasaymışım daha iyiymiş ya neyse.

O halde geçenlerde Arda ağabeyin bahsettiği ve benim hayal meyal hatırladığım baston mevzusunu hiç bilmeyin hiç görmeyin daha iyi :D Sonradan hatırladım ve mesajları buldum. Tahmin ettiğim gibi olayın içinde ben de varım. Olmasaymışım daha iyiymiş ya neyse.
Hikayenin yayın hakları ne kadar renktaşım?

Baston falan derken ? :D Ben bir kahve yapayım. Merakla bekliyorum. İhtiras,drama ve bilumum ajite içeren bir dizi çıkacak gibi hissediyorum. Anlat Erman bey mikrofon sizde :D

Üst Alt