Gözler Semih Kaya'nın üzerinde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözler Semih Kaya'nın üzerinde!

Cevap: Gözler Semih Kaya'nın üzerinde!

Semih' i 2-3 sene öncesine kadar Arsenal'mi izliyordu, benmi öyle hatırlıyorum.

Anıl Karaer ( Adanasporda kiralık ) ve Semih sezon sonu büyük ihtimal takıma geri dönücekler. En çok beklediğim oyuncuların başında gelir Semih. Kalli döneminden beri A takıma çıkması muhtemel bir oyuncudur ve Servetten kurtuluşumuzun müjdesidir.

Adanaspor'a satıldı galiba anıl öyle hatırlıyorum

Cevap: Gözler Semih'in üzerinde!(Semih Kaya)

murat akçada fizik olarak müthiş hale gelmiş. adana demirsporda kiralıktı sanırım :).

Murat Akça'da iyi oyuncu paf takımda Semihle yan yana oynuyolardı hayran kalıyodu herkes 2sine fiziğini geliştirdiyse zımba gibi geliyor 2 tane stoper inşallah hagi görürde bu zan,servet gibi takozlardan kurtuluruz

Murat Akça'da iyi oyuncu paf takımda Semihle yan yana oynuyolardı hayran kalıyodu herkes 2sine fiziğini geliştirdiyse zımba gibi geliyor 2 tane stoper inşallah hagi görürde bu zan,servet gibi takozlardan kurtuluruz

murat'la tanıştım ben kuşadası nda bank asya başlamadan bi hafta önce :D serdar eylik de yanındaydı şöyle diyim sahilde bi bakan bi daha bakıyodu ona boylu bosluydu falan:D ben de sonradan anlamıştım murat akça olduğunu o zaten adanademirspor'da zımba gibi şu an semih le beraber gelseler şu genç yaşlarında süper aşmış ötesi bi şey olur

murat'la tanıştım ben kuşadası nda bank asya başlamadan bi hafta önce :D serdar eylik de yanındaydı şöyle diyim sahilde bi bakan bi daha bakıyodu ona boylu bosluydu falan:D ben de sonradan anlamıştım murat akça olduğunu o zaten adanademirspor'da zımba gibi şu an semih le beraber gelseler şu genç yaşlarında süper aşmış ötesi bi şey olur

Sence Adnan Sezgin varken o oyuncular takımda tutulurmu takasta kullanırlar

Semih ciddi sakatlık sorunları olan bir oyuncu.

Kısacık kariyerinde Galatasaray'daki toplam sakatlardan fazla sakatlık yaşamıştır.

Bazen böyle oluyor işte. Düzenli olarak defansta oynaması bu sebeple mümkün değil.

Tottenham'da bir adam vardı Ledley King diye. Sakatlık sorunu yaşamasa Terry ikinci adam olurdu defansta milli takımda. Ama hiç bir zaman belini doğrultamadı.

Semih de malesef o hesap.

Az önce Kartal-Diyarbakir macini izledim. Semih resmen hatasiz oynadigi. gerek kademesi, hava toplari, teknigi hep kalite kokuyor. cocukta bir italyan defans oyuncusu stili var. sanki orda egitim görmüs de buraya gelmis. gittiginde zaten adnan sezgine küfür etmistim. geri gelmezse ikisine de artik ne kadar küfür biliyorsam ederim. Semih su anda gerek Galatasaray'da gerek milli takimda BANKO oynar. bu kalitede baska bir stoper yok Türkiyede.

Az önce Kartal-Diyarbakir macini izledim. Semih resmen hatasiz oynadigi. gerek kademesi, hava toplari, teknigi hep kalite kokuyor. cocukta bir italyan defans oyuncusu stili var. sanki orda egitim görmüs de buraya gelmis. gittiginde zaten adnan sezgine küfür etmistim. geri gelmezse ikisine de artik ne kadar küfür biliyorsam ederim. Semih su anda gerek Galatasaray'da gerek milli takimda BANKO oynar. bu kalitede baska bir stoper yok Türkiyede.

:akansular:

Üst Alt