Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi!

beyinsiz sürüsü yönetiyor kulübü. dursun yetmezmiş gibi bir de andaval kardeşi girmiş toplantıya. anasını ağlatıp çekip gidecekler asırlık kulübün. kıçıyla gülmüştür karşı taraf böyle teklife.

Aklın yolu bir.
Kim bu kulüpte parasını bırakmış da Sneijder 4.5 milyonu bırakacak da üstüne yarısı kadar da ceza ödeyecek. Engin Baytar, Olcan Adın çatır çatır aldılar, Umut Bulut 800 bin için icraya verdi kulübü.
Sneijder ise senin en büyük yıldızın, ligin en kalitesi, üstelik takımda kalıp oynamak istiyor, ücretinden indirim yapmayı da kabul etmiş, tek şartı var; 1+1 uzatacaksın. Olması gerekitği gibi.
Fakat toplantı diye oturduğu masanın karşı tarafında kulüp adına birkaç gerizekalı oturuyor. Haliyle anlaşamıyorlar.

Aklın yolu bir.
Kim bu kulüpte parasını bırakmış da Sneijder 4.5 milyonu bırakacak da üstüne yarısı kadar da ceza ödeyecek. Engin Baytar, Olcan Adın çatır çatır aldılar, Umut Bulut 800 bin için icraya verdi kulübü.
Sneijder ise senin en büyük yıldızın, ligin en kalitesi, üstelik takımda kalıp oynamak istiyor, ücretinden indirim yapmayı da kabul etmiş, tek şartı var; 1+1 uzatacaksın. Olması gerekitği gibi.
Fakat toplantı diye oturduğu masanın karşı tarafında kulüp adına birkaç gerizekalı oturuyor. Haliyle anlaşamıyorlar.

Yolları ayırmak için oturdular o masaya. yapılan 3 transferin çabuk bitmesi de bunun yüzündendir, maksat taraftarın gazını almak. eğer ortada bir şey yokken sadece maddi sebeplerden böyle bir işe girişiyorlarsa diyecek çok bir şey yok zaten. forum kuralları müsade etmiyor.

Yolları ayırmak için oturdular o masaya. yapılan 3 transferin çabuk bitmesi de bunun yüzündendir, maksat taraftarın gazını almak. eğer ortada bir şey yokken sadece maddi sebeplerden böyle bir işe girişiyorlarsa diyecek çok bir şey yok zaten. forum kuralları müsade etmiyor.

Öyle bir teklif sunarsan kim ayrılmayı kabul eder ki, bunlar başaramazlar istediklerini. Bence ücret indirimi ve 1+1 ile devam kararı çıkacak.

Hala algi operasyonu yapiliyor. Bu adamin yilligi 3.2 milyon eurodur. Tipki gomisin oldugu gibi.
Imza parasi adi altindaki gevsekligi vermeyecektin kardesim bu adamin sucu degil.
Siz futbolcularin yilligini bonserviside katarak ki hesap ediyorsunuz.
O kafayla bakarsak gomis vergilerle 7 belhanda vergilerle 6 milyin euroya oynuyor. Isin icinden cikilmaz bu kafayla

Parasında değilim ben fakat 4.5 milyonumu verin gideyim demişse tarihimizin en paragöz futbolcusu olarak hatırlanacak

Ne yani 1 yıllık maaşını istemesin mi adam?

Eğer çalışıyosan söylesin sana patronun "1 yıllık maaşını vermiyorum" ne dersin?

Bir de itiraz ettin istedin paranı, patron sana " sen de ne paragöz çıktın hatta en paragöz çalışanım sensin" desin.

Boş konuşmayalım lütfen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer çalışıyosan söylesin sana patronun "1 yıllık maaşını vermiyorum" ne dersin?

Bir de itiraz ettin istedin paranı, patron sana " sen de ne paragöz çıktın hatta en paragöz çalışanım sensin" desin.

Boş konuşmayalım lütfen

baris renktasimiz picak gosterisi yapmis :005:

Boş konuşmayalım lütfen

4 yıldır 10 numarasını giydiğin kulübün son 2 yıldır rezil durumda iken sen pişkin pişkin gelip haketmediğin senenin parasını isteyemezsin ha bir orta yol bulursun o her işin doğasında vardır ki eğer bunu yapmıyorsan bu yönetim sana napsa yeridir yerli oyuncular bunu yapınca hain vefasız hatta şerefsiz oluyor sneijder olunca millet yuvarlanıyor ama

Savunmak icin n dediginizi sasiriyorsunuz.oynamadigi senenin parasini istemesi normal mi yani? İyice dengeleri sastiniz..vermesinler o paralari kalsin garsonlugunu tudora yapsin :)
Bonservisini alacak daha ne istiyor? Senden 5.5m alirlen gidip sampdoriaya 2.5a imzalamayi dusunuyor adam

Boş konuşmayalım lütfen

Hangi patronmus o sana çalışmayacağın yılın parasını verecek. Sözleşme desen tamam da dışarıda kim sözleşme yapar bir düşün ıstersen

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam pazarlık yapıyor eyvallah ama bu şartlarda diretirse ayıp eder Sneijder. Biraz b.kunu kaçırmış açıkçası.

Son düzenleme:
4 yıldır 10 numarasını giydiğin kulübün son 2 yıldır rezil durumda iken sen pişkin pişkin gelip haketmediğin senenin parasını isteyemezsin ha bir orta yol bulursun o her işin doğasında vardır ki eğer bunu yapmıyorsan bu yönetim sana napsa yeridir yerli oyuncular bunu yapınca hain vefasız hatta şerefsiz oluyor sneijder olunca millet yuvarlanıyor ama

Benim amacım Sneijder' in performansını konuşmak değil. Çünkü sözleşme içerisinde ceza veya bonus olabilir performansa göre fakat performansa bağlamadıysan maaşı bitmiştir arkadaş, gitti o maaş. Bu konuda boşa parmaklarınız yormayın. Burada konuşulan sen para ver ben bonservis.

Ayrıca ben modlardan artık performans anketi ve konuları. Her maçta oynayanları oylayalım, buraya gelip 2 yıldır bişi yapmıyo demek hiç mantıklı değil bütün takım salmışken ki Muslera gibi canımız evladımız bile bu yıl sonra doğru sıkıldı saldı adam

Umut Bulut bütün parasını kuruşuna kadar isteyip üstüne Galatasaray'ı dava ettiği günleri unutup Sneijder'in sözleşme gereği parasını istemesine laf ediyorsunuz.

Adam ben gitmek istiyorum demiyor. Oynayacağım diyor. Ama sen oynatmayacaksan o da sözleşme gereği doğan haklarını isteyecektir. O sözleşmeler formalite icabı imzalanmıyor.

İstemiyorsanız verin parasını gitsin. Dursun Özbek şark kurnazlığı yapıyor. Sneijder dirensin. Almadan parasını gitmesin. Helal olsun adama.

Hala sizofrenlik gosterenler var cok net konusacagim adam gitmeyecem diyor bir sene daha sozlesmem var ve planlarimi bozuyorsunuz diyor.

Buraya kadar olanini umarim anladiniz. Kalanini tane tane anlatiyorum.
-Eger beni gondermek istiyorsaniz sozlesmedeki hakkim olan parayi verir gonderirsin diyor.
Hayir dalga mi geciyorsunuz bugun bir sirketle 1 yillik sozlesmeniz olsa ve size gelip mudur seni istemiyor git dese aylarca mahkeme mahkeme gezip bu surecte de issizlik maadi diye iskurun kapisinda yatacak adamlar gelip burada ahlak tasliyor.
Fenerin eski hocasi alirken hakli sneijder isteyince ahlaksiz.
Her konuda fikriniz var eyvallah ama isin bokunu cikarmayin.

Üst Alt