Göztepe, Adım Adım Kümeye | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çaykur Rizespor, Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Göztepe'yi 1-0 mağlup etti. Karadeniz temsilcisi puanını 37'ye yükseltirken kümede kalma mücadelesi veren Göztepe ise haftayı 27 puanla kapadı

2432179_810x458.jpg

Geçen hafta Beşiktaş'a 7-2'lik skorla kaybeden Çaykur Rizespor, ligin 28. haftasında kümede kalma yarışındaki Göztepe'yi konuk etti. Mücadelenin ilk yarısında gol sesi çıkmadı.

Karşılaşmanın 51. dakikasında Aatif, ceza sahasının sağından ceza sahasına girdi ve pasını Vedat'a aktardı. Vedat, Boldrin'i gördü, Boldrin'in ara pasında yeniden topla buluşan Aatif, rakibini ekarte ettikten sonra düzgün bir vuruş yaptı ve Rizespor'u 1-0 öne geçirdi.

Ev sahibi ekip mücadelenin son anlarında birçok gol pozisyonuna girerken futbolcular bunları değerlendirmeyi başaramadı.

Maçın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Rizespor sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrıldı ve puanını 37'ye yükseltti. Kümede kalma mücadelesi veren Göztepe ise haftayı 27 puanla kapadı.

Habertürk

Akhisar ilk yarı 3 attı bize onu niye saymıyon

40 yılda bir yahu.Akhisar'la 14 lig maçı oynamışız 12'sini kazanmışız 2'sini kaybetmişiz.Olacak o kadar.Daha geçen sene bu adamlar bize 6 verip Fb'den 6 almadı mı?Bu istatistik bizim açık ara en iyi Anadolu takımı istatistiğimizdir.Konyaspor'dan bile iyi diye tahmin ediyorum,Konya'ya kaybetmiyoruz ama arada çok beraberlik var.

40 yılda bir yahu.Akhisar'la 14 lig maçı oynamışız 12'sini kazanmışız 2'sini kaybetmişiz.Olacak o kadar.Daha geçen sene bu adamlar bize 6 verip Fb2den 6 almadı mı?Bu istatistik bizim açık ara en iyi Anadolu takımı istatistiğimizdir.Konyaspor'dan bile iyi diye tahmin ediyorum,Konya'ya kaybetmiyoruz ama arada çok beraberlik var.

Fb'ye karşı sağlamlar sırf ondan düşmesinler isterim ben de ama bizi son maçlarda baya zorladılar haklarını da yemem kupa da elediler, süper kupada yendiler, içerde maçı zor bela kazandık, geçen yıl ki deplasman maçı tam ölüm maçıydı.

Fb'ye karşı sağlamlar sırf ondan düşmesinler isterim ben de ama bizi son maçlarda baya zorladılar haklarını da yemem kupa da elediler, süper kupada yendiler, içerde maçı zor bela kazandık, geçen yıl ki deplasman maçı tam ölüm maçıydı.

Bizi son 2-3 senedir zorlamayan kaç Anadolu takımı var ki?Kazandıklarımızın çoğu zar zor.5 attığımız Antalya maçı bile skor 3 olana kadar nasıldı biliyorsun.Önemli olan nihai netice o yüzden.

Kupa'yı da Süper Kupa'yı da kendi mallığımıza verdik,Süper Kupa'ya özellikle üzüldüm ama yapacak bir şey yok.Kupa en azından yabancıya gitmedi diyelim.Akhisar'ın 2015 ve 2018 şampiyonluklarımızda büyük katkıları var.Onların diyeti olsun Türkiye Kupası ve Süper Kupa,öyle kabul edelim.

Ben bu denklemde Akhisar'ın ligde kalmasını kesinlikle isterim bu yüzden.Kimseye maç satmadan adı spekülasyonlara karışmadan herkese karşı çatır çatır oynayan bir takım.Eğrisi doğrusuna denk gelip bizi de yenebilir hiç sorun yok,rakibime karşı da öyle oynayacağını biliyorum ama.Yeni Malatya,Göztepe vb. gibi takımlardan çok daha iyidir.

Bizi son 2-3 senedir zorlamayan kaç Anadolu takımı var ki?Kazandıklarımızın çoğu zar zor.5 attığımız Antalya maçı bile skor 3 olana kadar nasıldı biliyorsun.Önemli olan nihai netice o yüzden.

Kupa'yı da Süper Kupa'yı da kendi mallığımıza verdik,Süper Kupa'ya özellikle üzüldüm ama yapacak bir şey yok.Kupa en azından yabancıya gitmedi diyelim.Akhisar'ın 2015 ve 2018 şampiyonluklarımızda büyük katkıları var.Onların diyeti olsun Türkiye Kupası ve Süper Kupa,öyle kabul edelim.

Ben bu denklemde Akhisar'ın ligde kalmasını kesinlikle isterim bu yüzden.Kimseye maç satmadan adı spekülasyonlara karışmadan herkese karşı çatır çatır oynayan bir takım.Eğrisi doğrusuna denk gelip bizi de yenebilir hiç sorun yok,rakibime karşı da öyle oynayacağını biliyorum ama.Yeni Malatya,Göztepe vb. gibi takımlardan çok daha iyidir.

Yarın şu Erzurna maçını alırlarsa karıştırırlar aşağıyı.

Yarın şu Erzurna maçını alırlarsa karıştırırlar aşağıyı.

Erzurum maçını alırlarsa bir şekilde kalırlar kümede.Bursa ve Göztepe'nin kaybettiği haftada 1 puan bile çok kötü değil hatta.Ama 3 puan çok büyük avantaj olur onlar adına.Göztepe'yi altlarına alıyorlar kazanırlarsa.Bursa'nın da ensesine yapışıyorlar.Alırlarsa Erzurum da kesin olarak düşer ama hiç umutları kalmaz artık.

Üst Alt