Göztepe - Galatasaray Maçının Statta İzlenmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe - Galatasaray Maçının Statta İzlenmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Göztepe - Galatasaray Maçının Statta İzlenmesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi Fikir

Kullanılan: 12 85.7%
  • Kötü Fikir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fikrim Yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ya Şampiyon Olamazsak!

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
Malum cumartesi oynanacak Göztepe maçına Göztepe yönetimi Galatasaraylı taraftarlara 450 bilet ayırmış. Buna karşılık taraftarlar maçın statta izlenmesi yönünde kampanya başlattı. Bu kampanya sonuç verdi ve yönetim gerekli izinleri aldıklarını ve maçın Türk Telekom Arena'da ya da Aslanlı Yol'da izleneceğini söyledi.

İlgili Haber:

Galatasaray'da taraftara dev ekran müjdesi

Peki sizler ne düşünüyorsunuz?

Gerekli değil bence. Şampiyonluk garanti olsa çıkışta kutlama için olsun derdim. Ama tribünde aksi bir sonuçta o kadar insanın toplanması malzeme verebilir.

İzmir Bornova stadı kaç kişilik ki zaten? Deplasman bileti sayısına takılmıyorum.

Stadyumda izleme durumu iyi fikir, sinerji yaratmak lazım.

bi olay cıkmaz bence. toplanıldığıyla kalınır. ramazan olmasa ciddi insan giderdi ama su dönemde zor. o yüzden pas.

Şöyle olabilir. İftar vakti İstanbul'da 20.30 civarında olacaktır muhtemelen. Maçın bitmesine kısa bir süre kalmış olur. İnsanlar statta iftarlarını yapabilirler. Oruç tuttuğum zamanlarda maç izlemek, zaman geçirmek adına çok faydalı oluyordu. :)

Malum cumartesi oynanacak Göztepe maçına Göztepe yönetimi Galatasaraylı taraftarlara 450 bilet ayırmış. Buna karşılık taraftarlar maçın statta izlenmesi yönünde kampanya başlattı. Bu kampanya sonuç verdi ve yönetim gerekli izinleri aldıklarını ve maçın Türk Telekom Arena'da ya da Aslanlı Yol'da izleneceğini söyledi.

İlgili Haber:

Galatasaray'da taraftara dev ekran müjdesi

Peki sizler ne düşünüyorsunuz?
Stadta içki içmek yasak bence evinizde izleyin Mustafa Bey.

Niye hep kötü olan düşünülüyor?
diğer rakiplerle aramızdaki fark.
en kötüsüne hazırlık yapmak lazım ki ömürlük eğlence cıkmasın karsı tarafa.
Mactan sonra yuzumuzdeki ifadenin asagidaki gibi olmasi dilegi ile;
4f527f3e741e1fd3a44fd92a9a30969d.jpg

Son derece doğru karar. Taraftarların birlik içinde maçı izlemesinin hiç bir kötü tarafı yok.

"Vay efendim kaybedersek ne olacak" Hiçbir şey olmayacak. Bu mantıkla bakarsan hayata hiç yaşama zaten.

Üst Alt